Człowiek pies (Unleashed) (DVD)

4,1
32,09
Program Ochrony Kupujących

Człowiek pies (Unleashed) (DVD) - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Człowiek pies (Unleashed) (DVD) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,1
obraz
obsada
Człowiek piec (DVD) jest filmem którym miałem okazje oglądać nie raz jest bardzo wciągający i miły do oglądania nie sposób się na nim nudzić polecam jak najbardziej napewno nie pożałujecie!WARTO jest super! WARTO
Kolejny film, który mnie bardzo zainteresował. Jest to film o bardzo ciekawej i interesującej tematyce. Pokazuje co można zrobić z człowiekiem, jak go można traktować i wyszkolić, że stanie się prawie zwierzęciem o wyglądzie człowieka. Film ma bardzo dobry koniec. Z pewnością zaciekawi każdego. Jest o przystępnej cenie.
Witam, ten film jest zaskakująco fajny! Ogląda się go z zapartym tchem, jest inny niz wszystkie... oprócz ciekawego pomysłu, czaruje klimat filmu i doskonała obsada. Jet Li jest słodki, niezależnie od tego, czy występuje w roli człowieka, czy... człowieka-psa. Morgan Freeman rewelacyjny jak zwykle... serdecznie polecam!
Bardzo fajny film posiadam taki w domu jest bardzo ciekawy. Dużo ostrych scen walki dlatego odradzam go dzieciom. Wspaniała gra aktorska, oryginalny scenariusz, film trzyma w napięciu. Cena bardzo niska zachęca do zakupu.
Film o niezwykle oryginalnej fabule, oryginalny również pod wzlędem połączenia wątku niezwykle emocjonalnego ze scenami charakterystycznymi dla filmów akcji. Film momentami jest bardzo przejmujący, emocjonalny. Stanowi jednak świetną rozrywkę dzięki fantastycznie zmontowanym scenom walki. Produkcj na światowym poziomie i za przystępną cenę. Polecam bardzo serdecznie - dobry film, by w mądry sposób wypocząć.
Dobry film! Pomimo faktu żę oglądałam go dawno temu utkwił mi w pamięci. Scenariusz, obsada i gra aktorska, muzyka i sceny walki-wszystko to składa się na świetna produkcję. Ciekawa ale także poruszająca historia przedstawiona w doskonały sposób. Świetne kino akcji! Szczerze polecam ten film!
Człowiek pies to przyzwoity film akcji, który wyszedł spod ręki Luca Bessona. Tym razem był on tu producentem. fajnie się produkcję ta ogląda a duża w tym zasługa Jeta Li i Mograna Freemana. Jeden pokazuje tu swoje umiejętności walki wręcz a drugi świetnie wciela się w postać niewidomego nauczyciela. Film ten to miło spędzone prawie dwie godziny. Polecam.
Największym atutem filmu jest oryginalna i ciekawa fabuła. W połączeniu z rewelacyjną obsadą i widowiskowymi scenami walk, wychodzi całkiem niezła mieszanka:) Warto poświęcić temu filmowi półtorej godziny (bo tyle właśnie trwa), na pewno nie będziecie zawiedzeni. Gorąco polecam.
Film ten miło mnie zaskoczył. Spodziewałam się kolejnego bezsensownego "mordobicia" i dennej fabuły o niczym. Tymczasem film ten to tak naprawdę piękna, wzruszająca historia. Ciekawa fabuła nie pozwala oderwać się do samego końca. To ujmujące postaci w gwiazdorskiej obsadzie. Polecam ten film!
Bardzo dobry film w genialnej obsadzie. Oglądając ten film nikt nie będzie czuł ze wydał pieniądze na marne film naprawdę sporo wnosi do życie. Bardzo emocjonujący, genialna wręcz fabuła która wciąga widza. Dość dobre dialogi oraz ujmujące postacie do inne ważne elementy tego filmu. Bardzo tanie wydanie.