Człowiek pies (Unleashed) (DVD)

?
4,1
59 opinii
32,09
Program Ochrony Kupujących

Człowiek pies (Unleashed) (DVD) - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Człowiek pies (Unleashed) (DVD) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,1
59 opinii
+3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
/
0%
fabuła
/
0%
obraz
/
0%
obsada
Liczba głosów: 59 Liczba opinii: 59
Ocena: 4/5
Film nieco dziwny, ale przez to oryginalny. Trochę drastyczny, bo opowiada o człowieku, który został wychowany w pewnym sensie jak pies. Jest przeznaczony walce. Z drugiej strony wzruszający jest wątek z jego "nową rodziną", która traktuje go normalnie.
Zgłoś
Ocena: 5/5
Ciekawa fabuła, świetne sceny walki i wiarygodna gra aktorska to tylko kilka plusów "Człowieka Psa". Wszyscy fani filmów akcji z Jetem Lee nie powinni być zawiedzeni po obejrzeniu tej produkcji, ale również osoby nie przepadające za ciągłymi pojedynkami i strzelaninami także nie będą się nudzić. Polecam bo film warty jest obejrzenia.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Oryginalny pomysł na scenariusz, do tego trudno jest film sklasyfikowac gatunkowo. Niby jest to film akcji, ale właściwie równie dobrze można go nazwać dramatem czy wręcz filmem obyczajowym (naprawdę!). Należałoby wspomnieć, że w filmie bardzo dobre role zagrali: Jet Li (pokazał się tu jako niezły aktor, a nie tylko mistrz "kopanek"), Morgan Freeman i Bob Hoskins jako bardzo malowniczy 'czarny charakter'. Doskonałe, realistyczne, brutalne walki, wzruszające sceny obyczajowe i przede wszystkim oryginalny, specjalnie do filmu napisany - soundtrack Massive Attack, który buduje świetny klimat. Budujące przesłanie filmu, wiarygodne (choć oryginalne) postaci, świetne aktorstwo i muzyka. Francuski producent i reżyser, chiński, brytyjski i amerykański aktor, chiński choreograf scen walki, brytyjski soundtrack.. Warto docenić tak nietypowy film..
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 4/5
Świetny film. Bardzo ciekawa fabuła, opowiadająca tak jak w tytule o Dannym, który dzięki swojemu "panowi" stal się człowiekiem-psem, gotowym na najgorsze rzeczy na rozkaz. Film nie niesie za sobą jakiegoś wielkiego przesłania, jest po prostu historią człowieka, który od najmłodszych lat był traktowany jak zwierze i nim się stal. Aż pewnego dnia wyswobodził się spod żądzy swojego "pana" i odtąd rozpoczęło się jego człowiecze życie... Polecam, film dobry ze scenami walk i ciekawą historią
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 3/5
Film nie zrobił na mnie większego wrażenia. Oryginalna historia, sprawnie zrealizowana i mająca swój klimat, ale zdecydowanie zbyt przereklamowana i raczej mało zaskakująca. Na uwagę zasługuje przyzwoita obsada i w miarę interesująca fabuła. Pozycja godna polecenia fanom gatunku.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 4/5
Film przełamujący stereotypy gatunku; koniec z kinem akcji, w którym fabuła traktowana jest jak pretekst do urządzenia pokazu sztuk walki. Na podstawie napisanego z pazurem, dramatyzmem, sercem i pełnego scen, w których napięcie sięga zenitu, scenariusza autorstwa Luca Bessona (to nazwisko mówi samo za siebie). Autor wraca do korzeni i pisze jak za starych dobrych czasów "Leona Zawodowca".
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 4/5
Danny The Dog to jedna z najbardziej dziwnych postaci w całej kinematografii. Film w moim odczuciu nie jest tylko bezmyślną i krwawą bijatyką lecz dochodzą tutaj głębokie uczucia osoby poniżonej przez życie i ludzi w jakim się obracał. Polecam!
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Film naprawdę godny polecenia. Ciekawa, inna niż wszystkie historia i fenomenalna wręcz gra aktorska Jeta Li i niewidomego Morgana Freemana. Film zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, bo jest to zarazem wzruszająca historia o walce w imieniu zachowania człowieczeństwa zawierająca naprawdę dobre sceny walk wschodnich.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Film jeden z moich ulubionych. Lubię filmy typu bijatyki. Ten zupełnie nie jest bezmyślny!! Świetna fabuła, prawdziwość, a najważniejszy klimat. Klimat napięcia i współczucia dla człowieka psa chęci przeciwstawienia się jego woli. Polecam!! bardzo dobry film, aktorzy świetni
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Całkiem niezły film reżyserii Luca Besona (ten sam, który nakręcił Leona Zawodowca) z Jet LIi (jak zawsze w formie) oraz Morganem Freemanem. Zapowiada się na mieszankę wybuchową? I taki jest! Świetny scenariusz, momentami zbyt brutalne ale dobrze nakręcone i realistyczne sceny walki, to tylko kilka plusów "Człowieka Psa". Aha, zapomniałbym o ścieżce dźwiękowej Massive Attack. Zdecydowanie polecam
skomentuj tę opinię Zgłoś