John Namiot Ogrodowy Kubuś Puchatek 72004 - Opinie

wytrzymałość

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie John Namiot Ogrodowy Kubuś Puchatek 72004 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. agnieszka_flis

Moim zdaniem bardzo fajna zabawka zarówno na dwór jak i do domu. jest on dosyć duży, z całą pewnoscia dziecko zmieści w nim jeszcze sporo zabawek . Posiada wygodne zamknięcie dzięki czemu nie widac do robi dziecko. Podoba mi się w tym produkcie jego cena, z pewnością moge być pewna że nie będą to wyrzucone pieniądze. Zabawka jest ładna kolorystycznie i bardzo efektownie będzie prezentować sie w wystroju dziecinnego pokoiku.

Zalety
    • atrakcyjny design, wytrzymałość
  2. agnieszka_flis

namiot jest idealnym miejscem dla dziecka kiedy chce ono pobyć samo i się spokojnie pobawić. Zabawka idealna nawet dla kilku osób, namiocik nie jest zbyt mały. Jest bardzo dobrze wykonany, mam pewność że posłuży nam przez długi czas. Ilustracje na namiocie są zabawne i przykuwają uwagę ślicznie wygląda w dosyć dużym pokoju dziecięcym. Łatwy do postawienia.

Zalety
    • atrakcyjny design, wytrzymałość