La Roche Posay Lipikar Syndet Żel do myciaia twarzy i ciała 400ml

Zobacz inne produkty z kategorii Dermokosmetyki

wydajność

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

1. Angeja

Skóra mojego synka jest gładka i miła w dotyku, a po użyciu większości emolientów nie było poprawy, skóra była szorstka i podrażniona. Jestem zadowolona z tego produktu, ale cena mogłaby być trochę niższa, albo na przykład mogłyby się pojawiać promocje typu 2 w cenie jednego, albo chociaż drugi produkt za 50%, itp.

Zalety
    • działa przeciwpodrażniająco
    • szybko się wchłania
    • zapach
  2. Gosia

Z balsamu korzysta mój roczny synek, u którego zdiagnozowano AZS, w wyniku alergii na roztocza. Smarujemy się aktualnie raz dziennie - całe ciało + syrop antyalergiczny Xyzal. Balsam starcza nam na ok.1 miesiąc. Jak dla nas MUST HAVE :-) Aktualnie syn nie ma żadnych zmian skórnych. Pomimo wysokiej ceny POLECAM!!!

3. Paulina

Polecam kosmetyk bo naprawdę jest skuteczny, jedyny minus taki bardzo malutki to to że niestety efekt nie jest tak powalajacy juz po pierwszym uzyciu, natomiast juz po trzecim rewelacja. Moja córka wreszcie ma skórę taka jaką powinna mieć, gładką jednolitą i przede wszystkim nie swędzącą!!!!

• zapach
  4. Dami

Dobrze się wchłania, u mnie z AZS przy regularnym stosowaniu naprawia mi skórę i potem juz wystarcza na cały dzień. Pomimo tego stosuje rano i wieczorem. Wielkim minusem jest cena, dlatego kupuje na internecie lub na promocjach. Polecam dla ludzi z problemami skóry, przesuszona skóra itp.

Zalety
    • czas działania
    • do skóry azs działa cały dzień
    • szybko się wchłania
    • wygony dozownik
    Wady
    • pod koniec pozostaje dużo na dnie butelk
  5. mimi

świetny do atopowej skóry, jeden z lepszych, jakie używałam do atopowej: nie ma aż tak tłustej konsystencji, nie ma aż tak charakterystycznego i denerwującego zapachu jak niektóre inne do atopowej, dość szybko się wchłania i jak wszystkie kremy do atopowej - genialnie nawilża i koi skórę

Zalety
    • bardzo neutralny zapach
    • dość szybko się wchłania

Dla mnie niezbędny. Mam skórę atopową. To jedyny balsam który powoduje, że zmiany atopowe, jeżeli już są, to mi powoli sukcesywnie znikają. Kiedy używam go codziennie nie pojawiają się w ogóle. Zostawia bardzo delikatny film na skórze, co dla mnie jest plusem, bo inaczej za chwilę moja skóra byłaby wysuszona. Polecam.

7. ola

Wspaniały produkt, nie spotkałam lepszego na rynku-a przetestowałam wiele. Nadaje się dla alergików, dzieci z wszelkimi problemami skórnymi. Jest dobry przy otaciach, szorstkich dłoniach u dorosłych. Po prostu świetny kojący i warty swojej ceny. Bardzo wydajny.

Zalety
    • dla dzieci i dorosłych-rewelacja!!
    • na zranienia
    • odrapania
    • wszytsko
    • nie ma lepszego balsamu na rynku!!
    • polecam wszystkim rodzicom
    • super dla alergików
    • atopowców
    • warty swojej ceny!!!
    • wspaniały
    • najlepszy balsam dla dzieci
  8. aga

Swietnie koi podrażnienie skóry, poprawa jest juz po pierwszym użyciu, wart swojej ceny, polecam wszystkim mamom które mają problemy ze skórą u dzieci, kupuję go juz kolejny raz dla swojej 4-letniej córeczki, myslę, że u młodszych dzieci tez mozna go stosować

Zalety
    • wydajny
  9. Agnieszka

Balsam bardzo dobrze się wchłania, bardzo dobrze nawilża. Balsam zakupiłam dla dziecka z problemami skórnymi ( sucha skóra z podrażnieniami). To już drugie opakowanie produktu ale po tygodniu stosowania skóra znacznie się poprawiła, jest miękka w dotyku. dodatkowo córka odczuwa zmniejszony świąd.

10. Marzena

Produkt bardzo dobry używany ponad 12 lat i stosowany przez wszystkich domowników. Niestety cena jest zaporowa i kupowany jest tylko podczas Mega promocji :( Ale za jakość trzeba zapłacić, a kupowanie zamienników nie zawszesię opłaca. POLECAM !!!

Zalety
    • działa
    • najdelikadniejszy zel myjacy