Healpsorin szampon do pielęgnacji skóry głowy ze zmianami łuszczycowymi 500ml

Nutrikosmetyk Hermz. Preparat w formie: Olejki i płyny. Zalecane stosowanie: Łuszczyca
4,3
Z wysyłką od 69,79 zł
dostępny do 3 dni

Healpsorin szampon do pielęgnacji skóry głowy ze zmianami łuszczycowymi 500ml - Opinie

4,3
wydajność
wydajny
zapach
delikatny
wszechstronny
Jest naprawdę dobry jestem pod dużym wrażeniem jego działania przerobiłam naprawdę dużo różnych ten jest super
Szamponu użyłam dopiero 4 razy, więc poprawy jeszcze nie widać. Duzy plus ze szampon fajnie się pieni i mega zapach.
Skomentuj opinię Zgłoś
Szampon Healpsorin jest super, efekty widoczne są już po pierwszym użyciu , jestem bardzo zadowolona z zakupu, polecam
Skomentuj opinię Zgłoś
Skutecznie pomaga. Głowa przestała swędzieć, łupież zniknął. Sporo trzeba nałożyć, włosy suche bez odżywki.
Zalety
Skomentuj opinię Zgłoś
Łupieżu zaczyna powoli znikać. Po 3cim myciu jeszcze j at zauważalny ale znacznie mniej.
Skomentuj opinię Zgłoś
Bardzo dobry produkt na łupież. Żadne produkty nie działały u córki na łupież. Dopiero ten pomógł.
Zalety
wydajność
wydajny
Skomentuj opinię Zgłoś
Po tygodniu stosowania jeszcze nie widać wielkich efektów. Szampon mało się pieni i jest wydajny
Ocena: 3,5/5
Ciężko ocenić po 3 myciach ale wydaje się być skuteczniejszy od innych,jest wydajny,ładnie się pieni i łatwo spłukuje,przyjemnie pachnie.
Ocena: 3,5/5
Szampon ok, ale po 3 zastosowaniach efektu jeszcze nie ma ,mam nadzieję że za niedługo do zobaczę
Skomentuj opinię Zgłoś
Po tygodniu stosowania , czyli 3 myciach, nie widzę żadnych pozytywów: włosy nadal szybko są przetłuszczone, skóra głowy nadal tak samo swędzi a łupież nie zniknął. Nie polecam