Manta SPK440 czarny

4,8 5 0 10 opinii / 1 pytanie
darmowy odbiór w 370 sklepach

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Manta SPK440 czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Przerywa co jakiś czas odtwarzanie muzyki bezsensownym dzwiekiem. Zupełnie bez sensu bo bateria cała i telefon obok głośnika. Jest to bardzo irytujące. Gdyby nie to byłoby znośne urządzenie do słuchania muzyki.

2. Jan

Dobry mały przenośny głośniczek o fajnej mocy. Polecam zakup.

3. Czarrecki

Niepozorny głośnik, ale za to dający wiele frajdy. Dźwięk wydobywa się z dwóch głośników po 7W każdy co daje przyjemne dla ucha dźwięki. Do tego pojemna bateria i dobra cena. Spokojnie go polecam.

4. Aga

Fajny i lekki głosniczek przydatny na działce podczas prac ogrodowych. Nie trzeba cały czas ładować spokojnie wystarcza na cały dzień grania

5. Leena

Głośnik przetestowany na działce, świetnie się spisuje podczas grillowania. Spokojnie można robić niewielką imprezkę. Duży plus za długą pracę na baterii.

Zalety
    • jakość dźwięku
    • wygoda używania
  6. Kalina

Fajna sprawa a prezent dla nastolatka. Głośnik jak dla mnie ma sporą moc bo jak syn da na maksa to w całym mieszkaniu słychać muzykę z pokoju. Fajny.

7. muminek

Całkiem fajna mała puszeczka, która gra całkiem przyzwoicie, jak dla mnie świetna. Zawsze jest pod ręką, ponieważ mieści się do każdej torebki czy plecaka.

8. Ludwik

Cena za taki głośnik jest super. Posiada wytrzymałą baterię na której można słuchać muzyki nawet do 6h. Do tego jest wyposażony w dwa głośniki dzięki czemu dźwięk jest klarowny i dobrze słyszalny.

• wygoda używania
  9. Radnarox

Cena jak najbardziej przystępna. Jakość dźwięku bardzo dobra, nie pozostawia nic do zarzucenia nawet grając na max. Wykonanie głośnika solidne zwłaszcza kiedy weźmiesz go w dłoń, poczujesz solidną obudowę. Bateria długo trzyma, więc można słuchać do 6 godzin i zapomnieć o ładowaniu. Polecam zakupić sam mam i nie mam się do czego przyczepić.

10. Artii

Głośnik, który wygląda niepozornie, ale po włączeniu i puszczeniu muzyki pokazuje na co go stać. Ku zaskoczeniu jest o mocy 14 W co na taki głośnik jest bardzo dobrym wynikiem. Z powodzeniem przekłada się to na jakość i moc głośnika. Ja jestem mile zaskoczony. Polecam.