Najlepsza nauczycielka na świecie, kartka na dzień Matki

18,00 z wysyłką od 31,00 zł dostępny Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Kup teraz + 3 CeneoPunkty Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Najlepsza nauczycielka na świecie, kartka na dzień Matki.
Piękna, oryginalna kartka z napisem na przodzie "Najlepsza nauczycielka na świecie", po rozłożeniu miejsce na samodzielny wpis życzeń. Elegancko zapakowana z magnesem na lodówkę o tym samym motywie, zapakowanym w woreczek z organzy. Kartka jest wykonana ręcznie, w formacie kwadratu 15x15cm, po otwarciu 15x30cm.

Oferta obejmuje:
kartka 15x15, po rozłożeniu 15x30cm (papier gruby 350g)
magnes 56mm, woreczek z organzy
celofanowe opakowanie

Copyright SLOSHE All Right Reserved.
Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • polski design, dla domu, sklep, pomysł na prezent, oryginalny prezent, kartka okolicznościowa, nauczyciel, dla nauczyciela, rok szkolny, do szkoły, koniec roku
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.