Cubot X18 Plus Czarny

Smartfon z ekranem 6 cali. Aparat 16 Mpix, pamięć 4 GB RAM
3,5

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Cubot X18 Plus Czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Jarek

Telefon prezentuje się świetnie i działa bez zarzutu. Jestem zadowolony!

2. Jozek

Super duzy wyswietlacz i pojemna bateria.

3. Tomaszek

Raz mi się zawiesił..! Mam pogłoski na -głośno mówiącym.! A poza tym.. Ok😂

4. kaliopi

nie wart swojej ceny , krótko trzyma bateria i mocno grzeje sie.za tę cenę można kupić produkt lepszej firmy,serwis wysyłkowy,system padł po 2 dniach.nie polecam.tania chińszczyzna

Wady
    • czas pracy na baterii
  5. kaliopi

nie wart swojej ceny,już dwa razy się zawiesił,grzeje się,szkoda kasy.więcej nie kupie cubota

Wady
  6. jarsum

Zalety
    • czas pracy na baterii
  7. Tomaszek

niestety...ale ten telefon to porażka....jest owszem ładny i funkcjonalny, znowu ale....3 razy sie zawieszal w ciągu 8 miesięcy, traciłem dane! wygaszacz ekranu nie funkcjonuje, pogłos w
    głośno mówiącym systemie.....szkoda. Rozglądam sie za czyms innym.

8. Ja

Fffffgggggggggg

9. Ja

Fffffgggggggggg

10. Camp77

Wart swojej ceny. W przeciwieństwie do innych opinii nie zawiesza się, nie ginie wyświetlacz itp. Natomiast od czasu do czasu uruchamia się mi tylko i wyłącznie w języku chińskim. Najprawdopodobniej wówczas się aktualizuje lub przekazuje informacje. Ekran potrafi wówczas wyświetlić wszystkie kolory tęczy, ramkę czerwoną wokół pola wyświetlacza i podować
    sygnał o tonacji ok 1 kHz. (pisk). Przy sparowaniu z systemem głośnomówiącym samochodu - bardzo cichy głos.
    Nie pozwala (brak konfiguracji w Premium Mobile) wysyłanie i odbiór MMS. Zaleta duży ekran, duża pojemność wewnętrzna i dość dobre zdjęcia. Bateria trzyma OK!