PHILIPS ComfortTouch Advanced GC552/40

RATY 10x0% (RRSO 0%). SPRAWDŹ!

łatwość prasowania
szybkość nagrzewania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie PHILIPS ComfortTouch Advanced GC552/40 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Mauveraspberry

Prasowanie jest było i będzie od zawsze moją zmorą - po prostu nie przepadam za wykonywaniem tej czynności i staram się jej unikać jak tylko mogę. Myślałam, że uda mi się zastąpić żelazko parownicą Philips, jednak trochę się rozczarowałam - produkt sprawdza się świetnie jeśli chcemy rozprostować drobne zagniecenia jednak nie sprawi, że ubrania będą idealnie gładkie jakbyśmy je wyprasowali. Parownica rewelacyjnie się sprawdzi w przypadkach, kiedy chcemy na szybko poprawić zagniecenia powstałe na wyprasowanych wcześniej ubraniach ale również rewelacyjnie radzi sobie z firankami czy wygładzaniem powierzchni budki od wózka dziecięcego.

Zalety
    • ciężar
    • łatwość prasowania
  2. fiabei

Jestem zadowolona z produktu, świetnie sobie radzi z bardzo pogniecionymi cienkimi materiałami i lekkimi zagnieceniami grubych. Na pewno trafiony zakup i do domu, i - jak w moim przypadku - do pracowni krawieckiej, a może właśnie szczególnie do pracowni. Niestety nie da się parownicy wcisnąć za szafę jak i zajmuje cały czas dodatkowe miejsce.

Zalety
    • ciężar
    • doskonale rozprostowuje delikatne tkanin
    • funkcja pary
    • jakość wykonania
    • łatwość prasowania
    • szybka i prosta w użyciu
  3. K...y

Parownica jest u mnie w domu niezastąpiona, jeżeli chodzi po prostowanie ubrań na szybko i jest mocna a zarazem delikatna przy prostowaniu tekstyliów. Na przykład kurtki, której raczej sobie nie wyprasuję żelazkiem bez odpowiedniej szmatki, temperatury itp. a tu wystarczy parę ruchów parownicą. Fajna jest funkcja Flex Head bo nie trzeba się schylać tylko ta głowica dopasowuje się do kształtu tkaniny idzie co sprawniej. Nawet mój mąż przytulił się do tej parownicy. Już nie muszę się martwić że znowu spalę koszulę albo coś innego.

Zalety
    • duży zbiornik na wodę
    • no estetyczny design
    • zajmuje mało miejsca
  4. Kasia

Świetny produkt. Osobiście nie lubię prasować, a parownica w wielu sytuacjach pozwala tego uniknąć. Szybko i sprawnie prasuje mocno pogniecione ubrania, jeszcze szybciej je odświeża. Parownica sprostała nawet mocnym zagnieceniom, jak również nie uszkodziła delikatnych tkanin, do których prasowania żelazko nie jest wskazane. Wbrew pozorom nie zajmuje dużo miejsca.

Zalety
    • ciężar
    • doskonale rozprostowuje delikatne tkanin
    • funkcja pary
    • jakość wykonania
    • łatwość prasowania
    • szybkość nagrzewania
  5. Sylwia

Świetna dla kogoś, kto nie lubi prasować. Mnie zastąpiła żelazko - nie muszę wreszcie rozkładać deski, by odświeżyć ubrania. Świetnie sobie radzi z cienkimi i lekkimi tkaninami, ale przy grubszej koszuli efekt był wciąż zadowalający - szybkie odświeżenie i wygladzenie

Zalety
    • ciężar
    • doskonale rozprostowuje delikatne tkanin
    • funkcja pary
    • jakość wykonania
    • łatwość prasowania
    • szybka i prosta w użyciu
  6. pietragusy

To urządzenie jest bezcennym udogodnieniem, dla naszej wielodzietnej rodziny. Zaoszczędziłam wiele czasu od kiedy mam parownicę. Codzienne odświeżanie koszulek do szkoły jest już dla mnie przyjemne i łatwe. Wszystkie falbanki, koronki i delikatne materiały w sukienkach zachwycają. Używam codziennie, a nawet kilka razy dziennie. Odświeżam parownicą poduszki, pościel i materace. Pluszaki też zostały potraktowane parą z parownicy. Jest mi łatwiej utrzymać porządek w szafie, ale też i w domu. Jestem zachwycona tym urządzeniem.

7. M.Czarnecka

Nigdy nie lubiłam prasować a teraz kiedy pojawiła się u mnie w domu stojąca parownica Philips moje życie stało się prostsze, ponieważ w szybki sposób moje ubrania stają się wygładzone. Można na niej zawiesić ubranie, bo wygląda jak duży wieszak a do tego ma nowoczesny wygląd. Używam jej przeważnie rano i przed założeniem ubrania w kilka chwil przywracam im elegancki wygląd. Używam jej do praktycznie wszystkich rodzajów materiałów, nawet tak delikatnych jak poliester a ostatnio nawet wygładzałam bluzkę ze świecącymi ozdobami. Mój syn jest alergikiem i przydaje się do zabijania roztoczy w łóżku oraz na pluszakach. Polecam je wszystkim mamom, którym brakuje zawsze czasu na wszystko :)

Zalety
    • doskonale rozprostowuje delikatne tkanin
    • funkcja pary
    • szybka i prosta w użyciu
    • szybko się nagrzewa
  8. ct89

Zalety
    • ciężar
    • doskonale rozprostowuje delikatne tkanin
    • funkcja pary
    • jakość wykonania
    • łatwość prasowania
    • szybkość nagrzewania
  9. Sławomir

Nowa jakość prasowania. Zdecydowanie warto. Dużym plusem jest pionowa deska, ubrania nie uciekają, nie kręcą się. Bardzo skraca czas poświęcony na najnudniejszą czynność na świecie jaką jest prasowanie. Brak zagnieceń nawet na grubych materiałach.

Zalety
    • ciężar
    • doskonale rozprostowuje delikatne tkanin
    • duży zbiornik na wodę
    • funkcja pary
    • jakość wykonania
    • łatwość prasowania
    • szybkość nagrzewania
    Wady
    • zajmuje mało miejsca
  10. Gespanntheit

Bardzo lubię prasować , ale nie zawsze lubię poświęcać temu czas. Prasuje wszystko chociaż z obawą o niektóre tkaniny odpuszczam. Praktycznie zrezygnowałam ze zwykłego żelazka oprócz koszuli ze względu na kołnierzyk.parownicy używam codziennie rano ,aby odświeżyć ubranie lekko pogniecione w szafie, ale także odświeżam firankę czy posciel . Polecam parownicę każdemu kto ceni czas i znajdzie miejsce na to urządzenie o świetnym designie ! Idealne dla rodzin z dziećmi , ponieważ zabija bakterie . Produkt sprawdził się w 100%. Wygoda i zaoszczędzony czas . #parownicaphilips #steamerphilips #zparąwręku

Zalety
    • ciężar
    • doskonale rozprostowuje delikatne tkanin
    • funkcja pary
    • jakość wykonania
    • łatwość prasowania
    • no estetyczny design