Dom jest tam gdzie mój kot, podkładka termoizolacyjna

35,00 z wysyłką od 48,00 zł dostępny Napisz opinię 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Idź do sklepu Kup teraz + 7 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Dom jest tam gdzie mój kot, podkładka termoizolacyjna.
Termoizolacyjna podkładka z napisem "Dom jest tam gdzie mój kot" z grafiką kota do chwytania ciepłych naczyń lub jako podkładka pod ciepły garnek.

Pięknie wykonana, sprawdzi się w każdej kuchni, dzięki zawieszce może pięknie dekorować kuchenną przestrzeń.

Oferta obejmuje:
-podkładka termoizolacyjna, 20 na 20cm
-pudełko tekturowe
Kolor
Materiał
Styl
Tagi
  • podstawka, podkładka, polski napis, guma, dla kota, kot, pod miski, kocie akcesoria
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 9 CeneoPunktów. Aby otrzymać CeneoPunktów najpierw zaloguj się do Ceneo. + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.