Maybelline City Kit Palette paleta do makijażu twarzy 1 Urban Light 12g

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Maybelline City Kit Palette paleta do makijażu twarzy 1 Urban Light 12g i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Olha

Product is very pretty but makes a lot of fallout under eyes, pale pigmentation and makeup doesn't last longer than 2-3 hours.

Zalety
    • piękne kolory
    Wady
    • pigmentacja
  2. Justyna

SUPER

3. z...a

Bardzo polecam!!! Można złapać w fajnej cenie na promocjach

Zalety
    • bardzo fajnie się te cienie rozprowadza
    • dobrze się trzyma
    • jakość ogólna produktu
    • piękne kolory
    • pigmentacja
    Wady
  4. Zmalowana

Paleta Urban Light od Maybelline posiada pięknie iskrzące się kolory. Wewnątrz palety znajduje się róż i rozswietlacz oraz 8 cieni. Wszystkie cienie są błyszczące, pięknie odbijają światło, są bardzo dobrze napigmentowane. W palecie nie ma ani jednego matowego cienia więc jeśli ktoś chce tą paletą zrobić cały makijaż to może być ciężko, ale na rozświetlenie powieki kolory nadają się idealnie.

5. Zmalowana

Paleta Maybelline jest bardzo ładnie wykonana. Posiada w sobie cienie oraz róż do policzków i rozswietlacz, które również mogą być użyte na powieki. Kolory bardzo ładne, pięknie się mienią już przy niewielkiej ilości użytego produktu. Zamawiałam paletkę przez Internet i po jej otrzymaniu zaskoczeniem było dla mnie to, że wszystkie cienie są błyszczące. Dla mnie to akurat nie problem, ponieważ posiadam inne paletki, w których mam matowe cienie i ta paletka idealnie nadaje się do rozświetlenia powieki, ale jeśli ktoś ma zamiar kupić ją jako pierwszą swoją paletkę to może mieć ciężko wykonania delikatnego makijażu.

Zalety
    • pigmentacja