Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego

Stanisław Bęza, Matura z niemieckiego, Niemiecki dla młodzieży i dorosłych, Seria GRAMATYKA, rok wydania 2005, wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
Ostatnia cena: 43,49

Zobacz inne produkty z kategorii Język niemiecki

Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
gramatyka przedstawiona od a do z
idealna do matury, na lektorat czy kurs
dobre tłumaczenie
przystępnie napisana
monokolor - czasem przydałyby się kolory
repetytorium od a do z
ćwiczenia - można sie sprawdzić
duża ilość ćwiczeń po teorii
zbyt formalny język
mała ilość przykładów
cena (?) kwota 20-25zł była lepsza
niektóre tematy zbyt lakonicznie opisane
książka moglaby byc podzielona na 2 cz.
odrobinę za wysoka cena
Swietna książka dla każdego, kto ma do czynienia z jęz. niemieckiem. Idealna do przygotowania się do matury (takze rozszerzonej), lektoratu na studiach czy do samodzielnej nauki w domowym zaciszu czy na kursie językowym. Obszerna wiedza. Polecam. Must have dla wszystkich chcących mówic poprawnie po niemiecku.

Jedyny minus to taki, że ja nie przepadam za cwiczeniami po każdym rozdziale - wolałabym 1 cześc tylko repetytorium, a potem cwiczenia. Niektore tematy nie są rozwinięte do końca, ale to jest repetytorium, czyli skondensowana, najważniejsza wiedza.
Zalety
ćwiczenia - można sie sprawdzić
monokolor - czasem przydałyby się kolory
repetytorium od a do z
Wady
cena (?) kwota 20-25zł była lepsza
książka moglaby byc podzielona na 2 cz.
niektóre tematy zbyt lakonicznie opisane

Zalety
cwiczenia
idealna do matury
na lektorat czy kurs
skondensowana wiedza
Wady
odrobinę za wysoka cena
Kompletne kompendium do nauki języka niemieckiego. Nieodzowne na poziomie średnim. Każdy uczący się tego języka kiedyś trafi na Bęze. Zawiera wyjaśnienie rozsądne tabele oraz sporo ćwiczeń wraz z tłumaczeniem.
Autor wskazuje wyjątki gramatyczne.
Z tej ksiazki przygotowuje się do konkursów
Zalety
cwiczenia
idealna do matury
na lektorat czy kurs
treść
Dobra książka do powtórki gramatyki języka niemieckiego, ale napisana językiem mało przystępnym dla osób, które nie mają do czynienia z wiedzą z zakresy językoznawstwa. Przy wyjaśnieniach, przydało by się też więcej przykładów.
Zalety
cwiczenia
treść
Wady
mała ilość przykładów
zbyt formalny język
Moim zdaniem najlepsze repetytorium języka niemieckiego. Wszystkie zagadnienia opisane w prosty sposób. Do każdego rozdziału kilka przykładów dla lepszego utrwalenia materiału.
Zalety
akcja
treść
Zrozumiale i praktycznie napisane repetytorium. W sam raz dla osób chcących zarówno zrobić sobie szybką powtórkę z gramatyki, jak i dla tych, którzy zmagają się z konstrukcjami gramatycznymi języka niemieckiego.
Jestem zadowolona z zakresu materiału zawartego w repetytorium. Polecam wszystkim co chcą uzupełnić swoje braki z języka niemieckiego.
Bardzo dobra książka, repetytorium uzupełnione o nowe ćwiczenia. Zakres materiału jest poszerzony i na pewno przyda się córce na rozszerzonym lektoracie z języka n\niemieckiego.
bardzo dobry podręcznik z mnóstwem ćwiczeń i kluczem rozwiązań, doskonale przygotowuje do testów egzaminacyjnych, polecam!
Zalety
akcja
jakość wydania
Bardzo dobre repetytorium. Jest ulepszone i uzupełnione o nowe ćwiczenia. Z pewnością przyda się mojej córce na rozszerzonym lektoracie z języka niemieckiego.