Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego

Stanisław Bęza, Matura z niemieckiego, Niemiecki dla młodzieży i dorosłych, Seria GRAMATYKA, rok wydania 2005, wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
Ostatnia cena: 43,49

Zobacz inne produkty z kategorii Język niemiecki

Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Nowe repetytorium z gramatyki języka niemieckiego i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
czytelna
skondensowana wiedza
cwiczenia
gramatyka przedstawiona od a do z
idealna do matury, na lektorat czy kurs
dobre tłumaczenie
przystępnie napisana
monokolor - czasem przydałyby się kolory
obszerna wiedza
repetytorium od a do z
ćwiczenia - można sie sprawdzić
duża ilość ćwiczeń po teorii
zbyt formalny język
mała ilość przykładów
cena (?) kwota 20-25zł była lepsza
niektóre tematy zbyt lakonicznie opisane
książka moglaby byc podzielona na 2 cz.
odrobinę za wysoka cena
Kultowe już chyba repetytorium do nauki języka niemieckiego. Zdecydowanie POLECAM!
Książka bardzo przydatna do nauki, proste wyjaśnienia, łatwe ćwiczenia gramatyczne
Zalety
jakość wydania
Najlepsze i najtańsze repetytorium jakie do tej pory spotkałam, polecam każdemu do nauki gramatyki.
Zalety
duży zakres materiału
treść
Fajnie podzielone rozdziały, po każdym duża ilość ćwiczeń do wyćwiczenia i pełnego zrozumienia tematu.
Zalety
czytelna
duża ilość ćwiczeń po teorii
Ocena: 4,5/5
Pomimo tego, że nie przepadam za językiem, to książka [a raczej repetytorium] bardzo dobrze napisane, dużo zadań i przykładów.
Zalety
akcja
Bardzo obszerne repetytorium - duży zakres materiału. Lepiej sprawdzi się dla kogoś, kto już od dłuższego czasu uczy się języka niemiecka, niżeli dla osób na podstawowym poziomie.
Ksiazka bardzo dobra dla osób poczatkujacych w uczeniu się jezyka niemieckiego.
Sama ja czytam i uwazam ze jest bardzo dobra
Zalety
akcja
Ocena: 4,5/5
Klasyczne repetytorium, bardzo przystępnie napisane i wyczerpujące temat. Niezbędne uczącym się niemieckiego "na poważnie".
Zalety
jakość wydania
treść
Moim zdaniem bardzo dobra książka, wszystkie informacje są przekazane w prosty sposób co jest dodatkowym plusem. Bardzo polecam.
Zalety
akcja
jakość wydania
Repetytorium idealnie również dla samouków. Wszystkie zagadnienia przejrzyście wytłumaczone. Innymi słowy - gramatyka bez tajemnic. Polecam ten niezbędnik.