Swiss Krono Platinium Luna Dąb Livorno D3033

Panele o grubości: 8 mm, klasa ścieralności: AC4, o długości: 1380 mm i szerokości: 193 mm
4,1 5 0 32 opinie / Zadaj pytanie
4,1

łatwość montażu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Swiss Krono Platinium Luna Dąb Livorno D3033 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Arkadiusz

Polecam.

Zalety
    • latwy w utrzymaniu czystości
    • łatwe w montażu
    • łatwość montażu
    • wygoda
  2. Agata

Bardzo dobry produkt jakościowo

Zalety
    • latwy w utrzymaniu czystości
    • łatwe w montażu
    • łatwość montażu
  3. ewela1810

Ok

4. Lucyna

Widać każdą rysę. Nie można nic przesunąć. Wszystko musi mieć podklejony filc. Wczoraj ustawiłam deskę do prasowania i mam do kolekcji następną rysę długości ok. 30 cm do kolekcji. Musiałam pod deskę położyć dywanik.
    Ma klasę twardości 4, więc powinna być przy takiej cenie bardziej wytrzymała.
    Chyba że producent się pomylił i panele miały być ścienne.

5. Lucyna

Ma klasę twardości 4, więc powinna być przy takiej cenie bardziej wytrzymała.
    Chyba że producent się pomylił i panele miały być ścienne.

Wady
    • latwy w utrzymaniu czystości
    • wytrzymałość
  6. bb

Niestety w sklepie wyglądały ciekawie ale po ułożeniu ..... czar prysnął. Mam je tydzień na podłodze i myślę o tym aby je przykryć jakimś dywanikiem aby nie patrzeć na te ciągle pojawiające się na nich smugi. Jak słońce przyświeci to wolę na to nie patrzeć i się nie denerwować tym widokiem. Szkoda, że czasu nie można cofnąć, na pewno ich bym nie kupiła.

Zalety
    • łatwość montażu
  7. Ola

Ładny ciepły kolor. Panele bez efektu "brzydkich sęków". Wizualnie delikatne. Jestem bardzo zadowolona.

Zalety
    • koszt dostawy
    • łatwość montażu
    • montaz
  8. Ula

Owzem panele wygladaja super! ale jak sie ich nie uzytkuje....w jednym pokoju ktos chodzil gola stopa i sa jakby tluste plamy ktorych niczym sie nie da zmyc.....maakra....

9. Małgorzata

ciekawie się prezentują w zależności od padającego światła, do złudzenia przypominają drewniane deski

Zalety
    • łatwość montażu
    • montaz
    • łatwość montażu
    Wady
    • wytrzymałość
  10. Karolina

Śliczne. Narazie świeżo położone, zobaczymy jak beda wytrzymałe .