Swiss Krono Platinium Luna Dąb Livorno D3033

Panele o grubości: 8 mm, klasa ścieralności: AC4, o długości: 1380 mm i szerokości: 193 mm
4,1 5 0 32 opinie / Zadaj pytanie
4,1

łatwość montażu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Swiss Krono Platinium Luna Dąb Livorno D3033 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

zdecydowanie polecam

• łatwość montażu
    Wady
    • koszt dostawy
  2. KatarzynaW

ładny, ciepły kolor

Klasa ścieralności wyssana z palca

Ok!

5. kamagu

Panele super. Przede wszystkim zaletą jest to, że nie posiadają połysku :) nie widać paproszków :) Faktura panela do złudzenia przypomina rysunek drewna dębowego, posiada nawet promienie poprzecznie do słojów. W dotyku jest lekko chropowate co potęguje złudzenie, że na podłodze są deski a nie panele. Montaż bardzo łatwy (przynajmniej w stosunku do dawniejszego Kronopolu) w zupełności wystarczy jedna osoba. Ocena ogólna bardzo dobra, za tę cenę świetny zakup POLECAM!!!

Zalety
    • montaz
  6. Ela

bardzo dobrze się układa

Panele Kronopol Luna Livorno są proste w montażu, a ich cena kształtuje się na atrakcyjnym poziomie.

Zalety
    • koszt dostawy
    • montaz
    • łatwość montażu
  8. pablo

Na obecną chwilę produkt spełnia wymagania.

9. Lucyna

panele które dzięki fudze wyglądają jak prawdziwa drewniana podłoga -to więcej niż oczekiwałam! naturalny kolor w raczej chłodnej tonacji tworzy piękną podstawę dla pomieszczeń w różnych stylach

10. K

Panele wyglądają dobrze, ciepły miodowy kolor, niestety duża ilość sęków (ale to już kwestia gustu). Ogólnie oceniam je dobrze