Amica OKP6651S

Okap Kominowy o klasie energetycznej: A+, Szerokość: od 51 cm do 60 cm, Głośność: 66dB
4,4 5 0 6 opinii / 10 pytań
4,4
Nawet 10% rabatu w koszyku

łatwość obsługi
jakość wykończenia

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Amica OKP6651S i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. mis812

Po montażu opiszę

2. Ela

estetyczny

Zalety
    • jakość wykończenia
    • montaż
  3. Darek

Zalety
    • montaż
  4. Qirra

Okap super, rozważałam wersję biała, ale stwierdziłam że do przełamania kolor białej zabudowy będzie czarny tak jak płyta i wygląda super. Dobrze wykonany, sterowanie sliderem pozwala na płynną regulację bo ma aż 10 biegów. Okap pracuje cicho, bardzo wydajny na max ustawieniu w awaryjnej sytuacji, ma też wyłącznik na czas.

Zalety
    • głośność pracy
    • jakość wykończenia
    • oświetlenie
  5. BNokks

Powiem wam że całkiem fajny i wydajny okap. Zresztą w tej cenie na prawdę ok sprzęcik. Wygląd? Ja go widziałem w sklepie i nie mam wrażenia że wygląda jakoś inaczej:)

Zalety
    • jakość wykończenia
  6. majster

Okap gdyby był identyczny jak na zdjęciu to bym go kupił Niestety po wizycie w sklepie rozczarowanie . Boczna powierzchnia obudowy wentylatora posiada przetłoczenia które psują cały wygląd. Na zdjęciach produktu w necie ściany boczne są gładkie. Może komuś to nie przeszkadza ale nie należy wprowadzać klienta w błąd zwłaszcza przy zakupie przez Internet

Wady
    • jakość wykończenia