Jestem szczęśliwym singlem - Beata Pawlikowska

Beata Pawlikowska, rok wydania 2018, wydawnictwo: Edipresse Książki
4,9 5 0 24 opinie / 3 pytania
4,9

akcja

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Jestem szczęśliwym singlem - Beata Pawlikowska i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Pako

Świetna, po prostu świetna. Jak wszystkie książki tej autorki, tym razem spojrzenie na schematy myślenia odnośnie związków i nie tylko.
    Zdecydowanie nie tylko dla singli !!!
    Dla ludzi, którzy chcą się czegoś o sobie dowiedzieć, dla szczęśliwych ludzi !!!

2. Maria

Książka praktycznie potwierdza wszystkie prawdy , ktore wiemy z zycia, psychologii, sesji couchingowych itp swietnie , lekko napisana, przykłady sa fantastyczne a narracja spójna .

Zalety
    • fabuła
  3. ania_nie

książka ciekawa, ale niektóre teorie autorki dość "kontrowersyjne", więc dobrze podejść do niej z lekkim przymrużeniem oka ;) książka nie tylko dla singli!

Zalety
    • akcja
    • fabuła
    • jakość wydania
  4. Anna

Kolejna książka, która mnie ujmuje i zachwyca pomysłem, przekazem, prostym językiem.
    ładnie wydana, z własnymi rysunkami i refleksjami. Zaczęłam czytać przed snem, aplikując sobie jak pigułkę :)

5. Sylwia

Dopiero zaczęłam czytać, ale myślę, że jak każda z książek Beaty Pawlikowskiej i ta będzie bardzo dobra. Miło zaskoczyłam się objętością i stroną wizualną książki.

6. Piotrek

Fajna, życiowa książka. Jak dobrze się wczytać, to każdy może dla siebie wyciągnąć jakąś naukę!

Zalety
    • jakość wydania
  7. Ek Ben

Przystępny język i przykłady z życia wzięte.
    Dobrze się czyta i chętnie wraca.

Zalety
    • fabuła
    • jakość wydania
  8. justa

jestem w trakcie czytania, ale jestem zdumiona jak wiele się dowiedziałam o sobie i swym podejściu do tematu już w pierwszym rozdziale...

9. Klaudia

Swiietna ksiązka, lekko sie czyta i duzo pozywnych słow ktore do mnie trafily.

10. Pinki

Beata jak zawsze wspaniała!

Zalety
    • akcja
    • fabuła
    • jakość wydania