WD CAVIAR 1TB (WD1002FAEX)

Dysk SATA3, o pojemności 1TB. Format 3,5cala, prędkość 7200 obr./min.
4,1

Zobacz inne produkty z kategorii Dyski twarde

pojemność
szybkość

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie WD CAVIAR 1TB (WD1002FAEX) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Mike

Zgodnie z oczekiwaniem

2. Janosik

Wszystko działa okey. Dysk szybki. Użytkowany jako systemowy. Więcej będę mógł stwierdzić i opowiedzieć po dalszym okresie użytkowania.

3. zdun78

Opinia pochodzi z produktu podobnego: WD Caviar Black 2TB (WD2002FAEX)

Świetny dysk, najlepszy wybór w swojej klasie. Inne, tańsze dyski mają swoje problemy i lepiej jest dopłacić, aby móc spać spokojnie, że dane będą bezpieczne.

Dysk jest przeznaczony do desktopów. Nie nadaje się do NASów.

niestety - 3 letni Samsung jest szybszy od tego WD. Jedyna zaleta to cicha praca

• szybkość
  5. gduki1

bardzo dobry produkt

Zalety
    • szybkość
  6. simo

Opinia pochodzi z produktu podobnego: WD Caviar Black 1,5TB 1502FAEX 64MB SATA/600 1502FAEX (WD1502FAEX)

super

Ogólnie dysk jest bardzo szybki jak na talerzowiec, tutaj nie ma się do czego przyczepić. Używam go ponad rok. Ale głośność pracy tego dysku to totalna porażka tej firmy. O ile bardzo głośne chrobotanie mógłbym jeszcze znieść, to wibrację jakie powoduje Caviar Black są nie do przyjęcia ! Przez ten dysk musiałem zmienić obudowę na droższą, niestety to też nie pomogło, więc zakupiłem sanki montażowe-antywibracyjne (dysk jest montowany na gumach) i to też nie pomogło... Tego odgłosu nie da się znieść, jest tak denerwujący, że nie mogę normalnie pracować na komputerze. Żenada. Przy zakupie tego dysku trzeba mieć obudowę z wyższej półki - bardzo dobrze wyciszoną , najlepiej specjalnymi matami. Ogólnie nie polecam.

Zalety
    Wady
    • głośny
  8. Thunder

Opinia pochodzi z produktu podobnego: WD Caviar Black 2TB (WD2002FAEX)

WD to według mnie jedne z najlepszych dysków, od lat stosuję je w rejestratorach CCTV, nigdy nie zawiodły, ani jeden dysk nie "padł".

Zalety
    • cichy
    • trwały

Szybki, wysoki deklarowany czas bezawaryjnej pracy. Jest jednak trochę głośny i wyraźnie słychać "skwierczenie" podczas zapisu/odczytu danych.

działał poprawnie przez osiem miesięcy, po tym czasie transfer spadał do 2-3MB/sek (pojawiły się problemy z diagnostyką np. w HD Tune) przez co nie nadawał się do użytkowania. Oddany do serwisu.

Zalety
    • szybki w dniu zakupu
    Wady
    • głośny
    • krótki czas bezawaryjnej pracy