Złodziej Kanapek - Andre Marois

Książka wydana w 2018 roku.Autor książki: Andre Marois, Patrick Doyon . Okładka: Miękka . Dedykowane Dla malucha (0-3 lata) .Kod ISBN: 9788394899912
5,0
1 opinia
19,69
Program Ochrony Kupujących
Z wysyłką od 29,68 zł
Wysyłka w 1 dzień

Złodziej Kanapek - Andre Marois - Opis i dane produktu

Mama Marcela gotuje najlepiej na świecie. Super jest mieć taką mamę!
No, chyba że jej pyszne kanapki skuszą przebiegłego złodzieja i pozbawią cię drugiego śniadania. Złodziej kanapek to zabawna, dynamiczna opowieść o dochodzeniu, jakie w szkole musiał przeprowadzić Marcel, syn wielbicieli programów kulinarnych i świetnej kuchni. To także historia o tym, że pozory mylą i że nikogo nie można oskarżać bezpodstawnie. Ta intrygująca opowieść graficzna została narysowana przez kanadyjskiego ilustratora i twórcę animacji Patricka Doyona, nominowanego do Oscara za film animowany Niedziela. Autorem tekstu jest ceniony w Quebecu autor powieści kryminalnych André Marois.

„Zagadka, intryga, wyborne ilustracje i mądry przekaz. To książka dla małych i dużych. Historia małego smakosza próbującego rozwikłać tajemnicę znikających kanapek to znakomity pretekst do wspólnego spędzenia czasu, zarówno przy lekturze, jak i w kuchni. Na pewno nie będzie on stracony, bo dzięki dobremu jedzeniu i ciekawej książce świat staje się piękniejszy.”
Grzegorz Łapanowski, kucharz,
założyciel fundacji Szkoła na Widelcu

Podstawowe informacje

Autor
Okładka ?
Rok wydania ?
Ilość stron ?
Tematyka ?
Wiek ?
ISBN
  • 9788394899912
Model
  • miękka

Produkty rekomendowane

Złodziej Kanapek - Andre Marois - Opinie

Klienci, którzy zakupili Złodziej Kanapek - Andre Marois, mogą podzielić się swoją opinią poprzez ankietę Zaufanych Opinii. Prezentujemy wszystkie oceny (zarówno pozytywne jak i negatywne), a Zaufane Opinie oznaczone są zieloną tarczą.
5,0
1 opinia
/
100%
akcja
/
100%
fabuła
/
100%
jakość wydania
Liczba głosów: 1 Liczba opinii: 1
Ocena: 5/5
M. lat 8 poleca!

Produkty rekomendowane

Złodziej Kanapek - Andre Marois - Pytania i odpowiedzi

Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt? Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości! Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.

Produkty rekomendowane

Złodziej Kanapek - Andre MaroisOferty

Historia cen - trend cenowy

Aktualnie najniższa cena: 12,90

Produkty rekomendowane