CANPOL BABIES RONDO KAPIELOWE DLA NIEMOWLĄT I DZIECI (2/540)

3,5
48 opinii
21,75 Kup teraz Program Ochrony Kupujących
DARMOWA od WT. - PT. do 2kg
?

jakość
wygląd
Liczba głosów: 50 Liczba opinii: 48
Więcej

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie CANPOL BABIES RONDO KAPIELOWE DLA NIEMOWLĄT I DZIECI (2/540) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  To super pomysł dla malucha, który nie lubi myć głowy i boi się wpadającej do oczu wody. Rondo zakłada się na głowę i już problem z głowy. Oczywiście trzeba na począku przezwyciężyć pewną barierę psychologiczną dziecka.

 2. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Dziecko mojej znajomej miało zawsze od kąd pamiętam problem z myciem głowy. Bardzo nie lubiło tej czynności. Od kąd dostało w prezencie Rondo kąpielowe problem się rozwiązał. Rondo uniemożliwia przedostanie się wody i szamponu na twarz dziecka, zapobiega więc podrażnieniu oczu. To bardzo dobry pomysł.

 3. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Mam zamiar kupić dla swojej córeczki takie rondo kąpielowe, bo ostatnio mamy problem z myciem główki. Kąpiel córka uwielbia, natomiast mycia włosków nie cierpi, boi się wody, która leci do oczek i uszu;) Takie rondo polecała chyba nawet superniania;)

 4. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Nawet wczoraj zapisywałam w swoim notatniku wzmiankę o takiej osłonce na oczka i uszka. Moje maluchy wprost przepadają za kąpielą, a mycie główki... No cóż, jak trzeba to trzeba, ale tak jakby niekoniecznie... Gdy spłukuję włoski prysznicem - bywa, że słyszą nas sąsiedzi zza ściany. Znalazłam jednak na to sposób. Zostawiłam im kilka kolorowych buteleczek po mydełkach i szamponach, i to jest ich najprzyjemniejsza zabawka kąpielowa. Nie boją się wówczas nawet sami nalać z nich wodę na główkę. Ale wracając do ronda - chwilowo wstrzymałam się z zakupem, bo skrupulatnie musiałam liczyć każdy grosz. Pomyślałam też, że może tak przywykną do tego udogodnienia, że każda próba spłukania bez osłonki stanie się prawdziwym koszmarem? Póki nie jest aż tak źle - obejdziemy się bez. Ale gdyby tylko coś się zmieniło na gorsze (bo z dziećmi to jak z cyklonami, czy mozaiką w kalejdoskopie), nie będę wahała się ani chwili. Za "moich czasów" nie było takich urozmaiceń, i do dziś mam przed oczami te nieprzyjemne, traumatyczne doznania...

 5. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Na prawdę fajny gadżet, ale zaraz pomocny element kąpieli dziecka...Ile ryku było, jak chociaż kroplelka wody wpadła do oka (podczas gdy sam prawie załam łazienkę i ludzi wokół, krzyku nie było :)) A teraz problemu nie ma - nakładamy na łepek - mówiąc, że bawimy się w jakiegoś apacza albo coś, żeby nie ściągał nasz mały Skarb :) i swobonie myjemy głowę dziecka, woda delikatnie spływa sobie boczkiem i tyłem. Polecam serdecznie! Pasuje na każdą główkę :)

 6. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  To rewelacyjny pomysł dla dziecka, które nie lubi mycia głowy. Wiem doskonale jakim to może być problemem i dla dziecka i dla rodziców. Rondo kąpielowe w dużym stopniu niweluje spływanie wody do oczek i w końcu mycie głowy staje się prostsze.

 7. Użytkownik Ceneo
  Nie polecam
  Ocena:
  2/5 Wystawiono

  Kupiłam mojemu synkowi takie rondo, ale zupełnie się nie sprawdziło, a wręcz było jeszcze gorzej, gdy mu je zakładałam na włosy płakał i je zdejmował. W przypadku dziecka znajomej było podobnie. Po takich atrakcjach z myciem włosów był jeszcze większy problem.

 8. Użytkownik Ceneo
  Ocena:
  3/5 Wystawiono

  Sam pomysł na takie rondo jest trafiony. Nie sprawdza się jednak u dzieci rocznych (przynajmniej w naszym przypadku). Rondo spada z głowy na szyję, woda przecieka na oczka. Poza tym mój maluch go nie znosi. Może polubi go jak będzie straszy. Zobaczymy.

 9. Użytkownik Ceneo
  Ocena:
  3/5 Wystawiono

  Śmieszny produkt, ale jednak spełnia swoją rolę dość dobrze. Nasza córcia odkąd dostała takie rondo daje sobie umyć główkę bez krzyku i wrzasku. Piana nie dociera do dziecięcych oczek i dlatego mała jest spokojniejsza. Troszkę marny materiał i przy naszej córci rondo powinno być bardziej wytrzymałe, ale ogólnie pomysł na tego typu produkt się chwali.

 10. Użytkownik Ceneo
  Nie polecam
  Ocena:
  2/5 Wystawiono

  No cóż moje dzieciaczki mimo kupienia owego wynalazku w dalszym ciągu nie cierpią myc głowy. Szczególnie nie polecam dla dzieci około roku (synek 1 rok i 3 m-ce). Rondko spada, woda i tak zalewa oczki, że nie wspomnę o próbach założenia ronda. Dla tak małych dzieci założenie czegokolwiek na główkę a w szczególności przy kąpieli to istny horror. Produkt trafiony aczkolwiek dla dzieciaczków cierpliwych i pozwalających nałożyć cokolwiek na głowe.