CANPOL BABIES RONDO KAPIELOWE DLA NIEMOWLĄT I DZIECI (2/540)

3,5
DARMOWA od WT. - PT. do 2kg

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie CANPOL BABIES RONDO KAPIELOWE DLA NIEMOWLĄT I DZIECI (2/540) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

To super pomysł dla malucha, który nie lubi myć głowy i boi się wpadającej do oczu wody. Rondo zakłada się na głowę i już problem z głowy. Oczywiście trzeba na począku przezwyciężyć pewną barierę psychologiczną dziecka.

Dziecko mojej znajomej miało zawsze od kąd pamiętam problem z myciem głowy. Bardzo nie lubiło tej czynności. Od kąd dostało w prezencie Rondo kąpielowe problem się rozwiązał. Rondo uniemożliwia przedostanie się wody i szamponu na twarz dziecka, zapobiega więc podrażnieniu oczu. To bardzo dobry pomysł.

Mam zamiar kupić dla swojej córeczki takie rondo kąpielowe, bo ostatnio mamy problem z myciem główki. Kąpiel córka uwielbia, natomiast mycia włosków nie cierpi, boi się wody, która leci do oczek i uszu;) Takie rondo polecała chyba nawet superniania;)

Nawet wczoraj zapisywałam w swoim notatniku wzmiankę o takiej osłonce na oczka i uszka. Moje maluchy wprost przepadają za kąpielą, a mycie główki... No cóż, jak trzeba to trzeba, ale tak jakby niekoniecznie... Gdy spłukuję włoski prysznicem - bywa, że słyszą nas sąsiedzi zza ściany. Znalazłam jednak na to sposób. Zostawiłam im kilka kolorowych buteleczek po mydełkach i szamponach, i to jest ich najprzyjemniejsza zabawka kąpielowa. Nie boją się wówczas nawet sami nalać z nich wodę na główkę. Ale wracając do ronda - chwilowo wstrzymałam się z zakupem, bo skrupulatnie musiałam liczyć każdy grosz. Pomyślałam też, że może tak przywykną do tego udogodnienia, że każda próba spłukania bez osłonki stanie się prawdziwym koszmarem? Póki nie jest aż tak źle - obejdziemy się bez. Ale gdyby tylko coś się zmieniło na gorsze (bo z dziećmi to jak z cyklonami, czy mozaiką w kalejdoskopie), nie będę wahała się ani chwili. Za "moich czasów" nie było takich urozmaiceń, i do dziś mam przed oczami te nieprzyjemne, traumatyczne doznania...

Na prawdę fajny gadżet, ale zaraz pomocny element kąpieli dziecka...Ile ryku było, jak chociaż kroplelka wody wpadła do oka (podczas gdy sam prawie załam łazienkę i ludzi wokół, krzyku nie było :)) A teraz problemu nie ma - nakładamy na łepek - mówiąc, że bawimy się w jakiegoś apacza albo coś, żeby nie ściągał nasz mały Skarb :) i swobonie myjemy głowę dziecka, woda delikatnie spływa sobie boczkiem i tyłem. Polecam serdecznie! Pasuje na każdą główkę :)

To rewelacyjny pomysł dla dziecka, które nie lubi mycia głowy. Wiem doskonale jakim to może być problemem i dla dziecka i dla rodziców. Rondo kąpielowe w dużym stopniu niweluje spływanie wody do oczek i w końcu mycie głowy staje się prostsze.

Kupiłam mojemu synkowi takie rondo, ale zupełnie się nie sprawdziło, a wręcz było jeszcze gorzej, gdy mu je zakładałam na włosy płakał i je zdejmował. W przypadku dziecka znajomej było podobnie. Po takich atrakcjach z myciem włosów był jeszcze większy problem.

Sam pomysł na takie rondo jest trafiony. Nie sprawdza się jednak u dzieci rocznych (przynajmniej w naszym przypadku). Rondo spada z głowy na szyję, woda przecieka na oczka. Poza tym mój maluch go nie znosi. Może polubi go jak będzie straszy. Zobaczymy.

Śmieszny produkt, ale jednak spełnia swoją rolę dość dobrze. Nasza córcia odkąd dostała takie rondo daje sobie umyć główkę bez krzyku i wrzasku. Piana nie dociera do dziecięcych oczek i dlatego mała jest spokojniejsza. Troszkę marny materiał i przy naszej córci rondo powinno być bardziej wytrzymałe, ale ogólnie pomysł na tego typu produkt się chwali.

No cóż moje dzieciaczki mimo kupienia owego wynalazku w dalszym ciągu nie cierpią myc głowy. Szczególnie nie polecam dla dzieci około roku (synek 1 rok i 3 m-ce). Rondko spada, woda i tak zalewa oczki, że nie wspomnę o próbach założenia ronda. Dla tak małych dzieci założenie czegokolwiek na główkę a w szczególności przy kąpieli to istny horror. Produkt trafiony aczkolwiek dla dzieciaczków cierpliwych i pozwalających nałożyć cokolwiek na głowe.