Zelmer 39Z017 - Opinie

precyzja strzyżenia

1. agito_pl_wyprz

dobry akumulator, trzy strzyżenia bez ładowania, wygodny w użyciu na 4 mm równo strzyże, jedyny minus to że nie strzyże na zero a jedynie 0,5 mm, jednak po kilku przejazdach można dogolić się do skóry:)

Zalety
    • łatwość użycia, cena
  2. uzytkownik_anonimowy

Maszynka spełniła moje oczekiwania ,strzyże dokładnie,bateria wytrzymała,bardzo ładny kształt,dobrze leży w dłoni, sumując jestem zadowolony z zakupu.Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, nie podrażnia skóry, ergonomiczny kształt, cena
  3. uzytkownik_anonimowy

Bardzo dobra maszynka. Obcięłam męża w kilka minut, nie ciągnie włosów, nie zostawia nie ściętych kosmyków. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo wygodna, dobrze pasuje do dłoni. Świetny design.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, nie podrażnia skóry, ergonomiczny kształt
  4. uzytkownik_anonimowy

Produkt godny polecenia! Wart swojej ceny. Spełnia wszystkie moje oczekiwania. Lubię krótkie fryzury. Prosta w użyciu. Wielkim atutem jest bezprzewodowość. Szeroka gama nakładek

Zalety
    • łatwość użycia, ergonomiczny kształt, cena
  5. danio0071

Miałem wiele maszynek do strzyżenia, ale ta przebiła moje najśmielsze oczekiwania. Wykonanie - znakomite, cicha, świetne ostrza, równo tnie. Zelmer zasługuje tu na 6!

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, nie podrażnia skóry, bezprzewodowa praca, równo strzyże, ergonomiczny kształt, cena
  6. agito_pl_wyprz

Produkt zgodny z opisem. Mały, co sprawia że łatwo strzyże się zarost. Dokładny. Bateria starcza na długo.

Zalety
    • łatwość użycia, cena
  7. Marta

Bardzo nie polecam tej maszynki. Chyba poprzednie komentarze pisali sprzedawcy.Jest beznadziejna a w gęstych włosach staje. Jestem fryzjerką wiec znam się.

Zalety
    • Brak
    Wady
    • SAME WADY
  8. Mono

Akumulator bardzo szybko pada. Nie możliwości później wymiany. Zero wsparcia ze strony producenta!

Zalety
    • precyzja strzyżenia