Zelmer 39Z017

Rodzaj zasilania - Akumulatorowo-sieciowe
Ostatnia cena:
88,82 79,00 87,24 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Maszynki do strzyżenia

Zelmer 39Z017 - Opinie

precyzja strzyżenia

1. AVP333

Jestem użytkownikiem od miesiąca i jestem bardzo zadowolony.Maszynka jest lekka i bardzo cicha, duży atutem jest praca na baterii jak i z kabla.Masywne wymienne końcówki raczej trudno będzie połamać.Ogólnie za te pieniądze fajny sprzęt. Kupiłem na ALLEGRO,z przesyłkom wyszło jakieś 40zł taniej niż w dużym elektro-markecie .

Zalety
    • łatwość użycia, nie podrażnia skóry, ergonomiczny kształt, cena
  2. uzytkownik_anonimowy

Maszynka zgodna z opisem, wygodna w użyciu, silnik pracuje cicho. Cena produktu wydaje się też niewygórowana. Używam produktów firmy Zelmer od wielu lat , jestem z nich zadowolona i to też miało wpływ na decyzję. Produkt dotarł do mnie "błyskawicznie" dzięki kurierowi z firmy "SIÓDEMKA". POLECAM sklep i produkt.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, nie podrażnia skóry, ergonomiczny kształt, cena
  3. Neortikus

Maszynka kupiona w celu codziennego strzyżenia. Jak narazie (3 tygodnie) sprawdza się znakomicie. Dobrze dopasowana, ergonomiczna, wytrzymała i dobrze strzyże. Duży wybór opcji strzyżenia + przydatny ekranik baterii. Godne uwagi także ładowanie na kablu lub praca z akumulatorkiem (długo wytrzymuje). Polecam każdemu.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, nie podrażnia skóry, bezprzewodowa praca, równo strzyże, ergonomiczny kształt, cena
  4. uzytkownik_anonimowy

Kupiłem ta maszynkę miesiąc temu jak na razie spisuje się rewelacyjnie . Ekstra wygląd dobrze się strzyże ,dobrze leży w ręce,jak się załaduje możesz śmiało ciąć włosy bez kabla. W marketach gorszej jakości a kosztują dwa razy drożej.Jak do tej pory nie znalazłem minusów.Bardzo polecam nie zawiedziecie się!!!.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, nie podrażnia skóry, ergonomiczny kształt, cena
  5. JANEK_AN

Bardzo dobra maszynka. Duży zakres regulacji.Wytrzymały akumulator. Można go ładować po wyjęciu z maszynki.Strzyże bez problemu na 2,5 centymetra. Polecam ten produkt bo miałem rożne droższe maszynki zachodnich firm, ale ta jest i lepsza i tańsza. No i nasza, polska. Z częściami do Zelmera nie ma problemu.

Zalety
    • łatwość użycia, nie podrażnia skóry, ergonomiczny kształt, cena
  6. ka$ka

kupiłam maszynkę dla męża, kilka dni temu dla brata, są bardzo zadowoleni z działania maszynki. dokładnie obcina, duża liczba nasadek i ustawienia strzyżenia pozwalają na cięcie różnej długości włosów. idealnie sie nadaje do strzyżenia w domu, jest łatwa w użyciu, długa praca "na baterii". polecam!

Zalety
    • duża liczba ustawień długości, szczególnie 0,5mm
    • długa praca bateri
    Wady
    • produkt bez wad :)
  7. mck

Bardzo dobra maszynka wydaje się być lepsza niż philips który do tej pory używałem (za niemal 300pln). Powiem ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony (cena-jakość).Polecam jeżeli ktoś goli głowę na krótko (bez nasadek), nie drażni skory głowy.

Zalety
    • Duże zakresy regulacji golenia, wygląda solidnie, można wyjąć sam akumulator by go naładować, wskaźnik baterii (lcd)
    Wady
    • szkoda ze nie ma podróżnego etui na ta maszynkę
  8. uzytkownik_anonimowy

Maszynka lekka i poręczna w użyciu (zasilanie akumulatorowe),dobrze i cicho strzyże ,chociaż miękkie włosy czasem nie docina za pierwszym razem.Duża możliwość regulacji długości strzyżenia.Możliwość strzyżenia na mokro.Więcej można ocenić podłuższym czasie używania.

Zalety
    • łatwość użycia, ergonomiczny kształt, cena
  9. dana123

zdecydowanie odradzam niezdecydowanym zakup tego urządzenia, chciałem na prezent po przeczytaniu opinii , ale pisali je pracownicy zelmera lub osoby strzygące się przedtem kosą.mam wrażenie , że włosy szarpie, a nie ścina tak jak poprzednia maszynka philipsa

Zalety
    • dosyć ładny wygląd,
    • zasilanie akumulatorowe
    Wady
    • potrafi się rozładować z pozycji 80% do zera w ciągu 1 sekundy
    • regulacja długości to jakieś kpiny
  10. uzytkownik_anonimowy

Maszynka godna uwagi. Satysfakcja gwarantowana. Dobra jakość w stosunkowo niskiej cenie. Równo strzyże nie pozostawiając przy tym włosów. Do chwili obecnej posiadałem maszynkę Philips ale ta strzyże o wiele lepiej. Zdecydowanie zachęcam do zakupu.