Zelmer 39Z017

Rodzaj zasilania - Akumulatorowo-sieciowe
Ostatnia cena:
79,00 90,73 84,26 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Maszynki do strzyżenia

Zelmer 39Z017 - Opinie

precyzja strzyżenia

1. jacek

Strzyże OK, ale się mocno grzeje i przy zdjeciu nasadki by podgolić kark można się poparzyć. Bardzo ciężko montuje się końcówki i noże co u mnie doprowadziło do ich nieprawidłowego zamocowania, a w dalszej kolejności do upadku na terakotę w łazience. I dzięki temu ostrze z ceramiki rozpadło się na kawałeczki. Nawet nie chce myśleć ile kosztuje nowe, więc zamierzam kupić tanią, prostą maszynkę. Z doiświadczenia wiem że takie są nailepsze, strzygę się od 15 lat i nie wiem co mnie podkusiło na kupowanie nowości.

Zalety
    • jakość strzyżenia
    Wady
    • kruchość ostrza
    • problem z montowaniem końcówek i ostrza
    • grzejące się części
    • słaba bateria
  2. Batman

Maszynka już przetestowana, tnie bardzo dobrze, nie zostawia włosków, nie szarpie i nie grzeje się. Pracuje cicho. Dobrze leży w dłoni, jest lekka. Bajer w postaci wyświetlacza ze stanem naładowania baterii. Dużo końcówek i możliwości regulacji. Naprawdę produkt godny polecenia, tylko zamawiać przez internet bo jak szukałem w słupskich sklepach to o około 40-50 zł drożej (i wliczam już koszt przesyłki).

3. uzytkownik_anonimowy

Jak dotąd użyłem jej 3 razy i jestem bardzo zadowolony. Uważam że na samym akumulatorze troszkę brak jej mocy tzn. mogła by szybciej pracować/szybciej ruszać się ostrza, ale to przypadłość wszystkich maszynek akumulatorowych, a używałem różnych. Po podłączeniu do sieci nabiera mocy. Mimo wszystko uważam maszynkę za naprawdę dobry produkt przy naprawdę przystępnej cenie. Polecam.

Zalety
    • łatwość użycia, nie podrażnia skóry, cena
  4. Krzysztof

Maszynka spisuje się doskonale. Pracuje b.cicho.Tnie idealnie równo i dokładnie.Przemyślany kształt korpusu pozwala na wygodne trzymanie w dłoni i precyzyjne prowadzenie podczas strzyżenia.Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Poprzednio używałem Philipsa,to nie
    jest żaden konkurent dla Zelmera i szkoda czasu by o nim pisac.Philips trafił na śmietnik.
    p.s.- trzeba pamiętac o formowaniu akumulatorka !

Zalety
    • Same zalety !!!
    Wady
    • Nie ma.
  5. jrh

Czas ładowania akumulatora w opisie na Ceneo to 90 min.
    W instrukcji maszynki jest pogmatwane. Pierwsze ładowanie 16 godzin, po czym piszą, że pierwsze dwa, trzy ładowania 10 godzin, a w jeszcze innym miejscu instrukcji pisze, że ładowanie 2 godziny. Nie jest klarowne czy te 2 godziny to potem po tych trzech ładowaniach, ale chyba tak.
    Żadna z tych wartości nie zgadza się z opisem w Ceneo!

6. patrycja214

Chciałam podciąć dziecku włoski, nożyczkami, oczywiście matka zawaliła, odstawiła dziadostwo, ubrała się i poleciała z dzieckiem ( ofiarą kiepskich fryzjerskich umiejętności matki )z czapką na głowie do najbliższego sklepu AGD, widzę że trochę dopłaciłam, ale warto! Przynajmniej dziecko i matka patrząc na to co narobiła tą maszynką, jest "teraz" z siebie dumna :)

Zalety
    • cicho pracuje, dobrze strzyże, fajny design :)
  7. mario

Maszynka zelmera bardzo mnie ucieszyła , tnie rowno prosto bez zadnych wystajacych włoskow super , wyglada elegancko , duzo ustawien , procz tego kilka ustawien bez nasadek mi odpowiada szczegolnie 2,5mm rzadko zdarzaja sie takie ustawienia w maszynkach , wczesniej mialem philipsy remingtony i inne badziewia . Zelmer naprawde jest konkretnym produktem szczerze polecam

Zalety
    • tnie rowno
    • cicho pracuje
    • elegancki wyglad
    • duzo ustawien z nasadkami i bez
    • dobra cena
    Wady
    • nie znalazłem
  8. uzytkownik_anonimowy

Dołączam się do pochwał tego urządzenia, spełnia moje oczekiwania, jest poręczny i można strzyc się bez prądu. Ładowanie starcza na 8 strzyżeń.Przedtem miałem trzy maszynki Philipsa każdy inny model była to porażka pod względem wytrzymałości.Jak na razie Zelmer jest rewelacyjny polecam!!!!!

Zalety
    • łatwość użycia, nie podrażnia skóry, bezprzewodowa praca, równo strzyże, ergonomiczny kształt, cena
  9. bogdan

kupiłem wiedziony doskonałymi opiniami o tej strzyżarce. strzyże istotnie dobrze. ale u mnie dość szybko (po ok. pół roku, uzywana raz na dwa tygodnie!) zepsuł sie mechanizm napędowy (czy jak to nazwać): maszynka zatrzymuje się po kilku sekundach od właczenia - mimo 100 proc. naładowania. i nie ma na to siły.
    więc co do jakości strzyżenia - ok., mechanizm - do bani.
    czytam same pochwały, więc chyba trafił mi sie wyjątkowy egzemplarz.

Zalety
    • dobrze strzyże - jesli strzyże.
    Wady
    • psujący się mechanizm napędowy (silniczek, zasilanie?)
  10. roman

Maszynka tylko na początku strzygła dobrze. Potem zaczęła przepuszczać włosy.
    A strzygę się tylko ja raz na miesiąc (włosów mam coraz mniej ;-)). Więc użytkowana była sporadycznie.
    Po okresie gwaranci rozleciał się mechanizm strzygący. Uważam więc ten produkt za totalny bubel.
    Poza ładnym wyglądem nie ma zalet.

Zalety
    • ładny wygląd
    Wady
    • część strzygąca włosy parzy skórę
    • precyzja strzyżenia