Zelmer 39Z017 - Opinie

precyzja strzyżenia

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Zelmer 39Z017 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. agito_pl_wyprz

dobry akumulator, trzy strzyżenia bez ładowania, wygodny w użyciu na 4 mm równo strzyże, jedyny minus to że nie strzyże na zero a jedynie 0,5 mm, jednak po kilku przejazdach można dogolić się do skóry:)

Zalety
    • łatwość użycia, cena
  2. mario

Maszynka zelmera bardzo mnie ucieszyła , tnie rowno prosto bez zadnych wystajacych włoskow super , wyglada elegancko , duzo ustawien , procz tego kilka ustawien bez nasadek mi odpowiada szczegolnie 2,5mm rzadko zdarzaja sie takie ustawienia w maszynkach , wczesniej mialem philipsy remingtony i inne badziewia . Zelmer naprawde jest konkretnym produktem szczerze polecam

Zalety
    • tnie rowno
    • cicho pracuje
    • elegancki wyglad
    • duzo ustawien z nasadkami i bez
    • dobra cena
    Wady
    • nie znalazłem
  3. ka$ka

kupiłam maszynkę dla męża, kilka dni temu dla brata, są bardzo zadowoleni z działania maszynki. dokładnie obcina, duża liczba nasadek i ustawienia strzyżenia pozwalają na cięcie różnej długości włosów. idealnie sie nadaje do strzyżenia w domu, jest łatwa w użyciu, długa praca "na baterii". polecam!

Zalety
    • duża liczba ustawień długości, szczególnie 0,5mm
    • długa praca bateri
    Wady
    • produkt bez wad :)
  4. Johny Bambo

Bardzo dobry produkt za niewielkie pieniądze. Nigdzie indziej nie dostaniemy w takiej cenie maszynki z ostrzami tytanowo-ceramicznymi. Bateria naprawdę długo trzyma. Cicho pracuje (w porównaniu z moimi poprzednimi maszynkami).
    Nasadki grzebieniowe jak dla mnie na plus- Wykonane ze sztywnego materiału więc się nie zmieni się długość strzyżenia nawet gdy mocno przyciśniemy maszynkę do głowy. W poprzedniej maszynce Philipsa miałem przesuwną nasadkę i czasami podczas golenia potrafiła się ona przesunąć na mniejszy wymiar co było bardzo denerwujące w Zelmerze nie ma tego problemu.

Zalety
    • Stosunek jakości do ceny
    • Możliwość pracy przewodowej i bezprzewodowej.
    • Ostrza tytanowo-ceramiczne
    • Dobra bateria
    Wady
    • Nie znalazłem
  5. Neortikus

Maszynka kupiona w celu codziennego strzyżenia. Jak narazie (3 tygodnie) sprawdza się znakomicie. Dobrze dopasowana, ergonomiczna, wytrzymała i dobrze strzyże. Duży wybór opcji strzyżenia + przydatny ekranik baterii. Godne uwagi także ładowanie na kablu lub praca z akumulatorkiem (długo wytrzymuje). Polecam każdemu.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, nie podrażnia skóry, bezprzewodowa praca, równo strzyże, ergonomiczny kształt, cena
  6. uzytkownik_anonimowy

Maszynka lekka i poręczna w użyciu (zasilanie akumulatorowe),dobrze i cicho strzyże ,chociaż miękkie włosy czasem nie docina za pierwszym razem.Duża możliwość regulacji długości strzyżenia.Możliwość strzyżenia na mokro.Więcej można ocenić podłuższym czasie używania.

Zalety
    • łatwość użycia, ergonomiczny kształt, cena
  7. Krzysztof

Maszynka spisuje się doskonale. Pracuje b.cicho.Tnie idealnie równo i dokładnie.Przemyślany kształt korpusu pozwala na wygodne trzymanie w dłoni i precyzyjne prowadzenie podczas strzyżenia.Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Poprzednio używałem Philipsa,to nie
    jest żaden konkurent dla Zelmera i szkoda czasu by o nim pisac.Philips trafił na śmietnik.
    p.s.- trzeba pamiętac o formowaniu akumulatorka !

Zalety
    • Same zalety !!!
    Wady
    • Nie ma.
  8. uzytkownik_anonimowy

Kupiłem ta maszynkę miesiąc temu jak na razie spisuje się rewelacyjnie . Ekstra wygląd dobrze się strzyże ,dobrze leży w ręce,jak się załaduje możesz śmiało ciąć włosy bez kabla. W marketach gorszej jakości a kosztują dwa razy drożej.Jak do tej pory nie znalazłem minusów.Bardzo polecam nie zawiedziecie się!!!.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, nie podrażnia skóry, ergonomiczny kształt, cena
  9. JANEK_AN

Bardzo dobra maszynka. Duży zakres regulacji.Wytrzymały akumulator. Można go ładować po wyjęciu z maszynki.Strzyże bez problemu na 2,5 centymetra. Polecam ten produkt bo miałem rożne droższe maszynki zachodnich firm, ale ta jest i lepsza i tańsza. No i nasza, polska. Z częściami do Zelmera nie ma problemu.

Zalety
    • łatwość użycia, nie podrażnia skóry, ergonomiczny kształt, cena
  10. uzytkownik_anonimowy

Maszynka spełniła moje oczekiwania ,strzyże dokładnie,bateria wytrzymała,bardzo ładny kształt,dobrze leży w dłoni, sumując jestem zadowolony z zakupu.Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam.

Zalety
    • łatwość użycia, wytrzymałość, nie podrażnia skóry, ergonomiczny kształt, cena