MSVII Huawei Mate 10 Lite Blue

4,8 5 0 39 opinii / 1 pytanie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie MSVII Huawei Mate 10 Lite Blue i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. premo

dobrze wykonane

2. pablo

great

3. Ilopi

etui nie palcuje sie, telefon z nim leży w ręce stabilnie, polecam serdecznie:)

4. rafit84

POLECAM!!

5. raveric

Świetnie spasowane. Bardzo przyjemne w dotyku. Telefon trzyma się pewniej. Kolor prawie jak kolor telefonu. Co do trwałości.... czas pokaże.

6. Mały

Etui dla osób lubiących wygląd swojego telefonu, a nie wielkiego otwieranego czegoś które go otacza.
    Etui jest kolorystycznie zbliżone do oryginalnego koloru(niebieski) telefonu. Po zamontowaniu na telefon wygląda jak oryginalna obudowa. Nie rzuca się w oczy. Wykonanie dość solidne i dokładne- wszystkie wejścia dostępne, przyciski działają płynnie. Dobrze trzyma się w dłoni- nie jest śliskie.
    Duży plus to odstająca obudowa etui dookoła obiektywu- dzięki czemu obiektyw jest trudniej zarysować podczas odkładania na np.: stół.
    Polecam!

7. kasia:-)

jestem b.zadowolona

8. Ania

Produkt bardzo dobrej jakości, świetnie dopasowany do telefonu.

9. Jacek

Etui bardzo fajne. Szkło niestety nie do końca pasuje. Zasłania jeden z obiektywów.

10. Kyokushinkai

Idealnie dopasowuje się do telefonu nie powiększając jego objętości. Już nawet telefon spadł mi z dużej wysokości to na osłonie widać tylko pęknięcie i chropowata powierzchnię a telefon jest cały. Polecam