Green Cell Ładowarka uniwersalna 3x USB QC (CHAR03)

szybkość ładowania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Green Cell Ładowarka uniwersalna 3x USB QC (CHAR03) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Damian

Ładowarka jest bardzo dobra za swoją cenę. Dużym plusem jest integracja technologii QC która widocznie przyśpiesza proces ładowania. Jedynym minusem jest rozmiar, jest ona dość duża i czasem jest to odczuwalne

2. Dawidos

Przede wszystkim działa jak należy!

Zalety
    Wady
    • kształt
  3. Darko_jev

bardzo dobra ładowarka. Trochę się rysuje lakierowana obudowa, ale poza tym wszystko na plus.

Wady
    • rysuje się
  4. Krysia

2 x usb ale nie ma już na stanie wiec trudno

Zalety
    • kształt
    • rysuje się
  5. MichałM

Ładowarka sprawdza się znakomicie. Najistotniejsze są dla mnie dwa porty smart. Dzięki nim każde urządzenie naładujemy z odpowiednimi parametrami, bez ryzyka uszkodzenia go (Kindle, GoPro, telefon, Power bank, lampki rowerowe, ito).
    Dodatkowy port szybkiego ładowania przydaje się do ładowania smartfona. W przypadku Galaxy s9+ szybkość ładowania taka jak w oryginalnej ładowarce. Równocześnie można ładować aż 3 różne urządzenia, co jest bardzo dużą zaletą, szczególnie na wyjazdach, gdzie nie bierze się kompletu ładowarek:)
    Jedyny minus to to, że dość szybko się na początku rysuje błyszczący materiał, jednak z czasem przestaje to przeszkadzć, ponieważ cała powierzchnia staje się jednolicie porysowana. Ale to tylko kosmetyka i ten problem widać we wszystkich czarnych błyszczących ładowarkach.
    Polecam!

• szybkość ładowania
    Wady
    • rysuje się
  6. Sebastian

Ładowarka ok, jednak jak ładują się 3 urządzenia naraz to qc3 nie uzyskuje takiej prędkości jaką mógłby, niedługo podłączę do licznika i dokładnie sprawdzę jakie urządzenia ciągną ile. Ogólnie w tej cenie jednak polecam, są ludzie zdolni wydać 50 zł i więcej za dobrą ładowarkę z chin i czekać miesiącami, a za 45 z przesyłką w kraju masie taki fajny sprzęt :P

7. ja

Polecam .Ładowarki są lepsze od orginalnych producentów smartfonów.

8. s-misio

Dosyć duża, ale świetnie się sprawdza (ładowanie kilku urządzeń). Wygląda bardzo solidnie i estetycznie. Jedyny minus to dość duże gabaryty.

Zalety
    • szybkość ładowania
    Wady
    • kształt
  9. MaxS

Porządny sprzęt. Bardzo ładnie wygląda i szybko ładuje telefon.

10. Mirosław

Ładowarka nie kompatybilna z fast charge Samsunga (Galaxy A8 2018). Portem Quick Charge ładuje wolniej niż zwykłym (mniejszym prądem). W zestawieniu z oryginalną ładowarką Samsunga ładuje dwa razy dłużej.