Baby Ecologica Krem na wiatr i mróz Przyjaciel zimy 50ml

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Baby Ecologica Krem na wiatr i mróz Przyjaciel zimy 50ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Marzena

Stosuję u córeczki, która ma 14 miesięcy. Bardzo dobrze działa. Ciężko wychodzi z tubki, jest bardzo gęsty.

2. E...k

Dobry kremik, bez dodatku wody, więc można bez obaw stosować podczas mrozów. Dobry dla kazżdego

3. bewianin

Wszystko w porządku! Wygodne rozwiązanie, optymalna cena i jakość spełniająca racjonalne oczekiwania :]

Zalety
    • naturalny skład
    • nie zawiera wody
  4. undertaker

Krem spełnia moje oczekiwania i potrzeby. Szybko się wchłania i ma ciekawy zapach

5. Joanna

Naturalny bezwodny krem który łatwo rozprowadzić na skórze, lekko wyczuwalny zapach.

Zalety
    • naturalny skład
    • nie zawiera wody
    Wady
    • zapach
  6. Nnat

Rewelacyjny krem na zimę dla dzieci. Posiada naturalny skład, bez zbędnej chemii. Krem jest bardzo tłusty, dzięki czemu świetnie chroni skórę dziecka. Stosuję go również na sobie na spierzchnięte usta gdyż działa lepiej niż pomadka ochronna. W celu łatwiejszego wyciskania produktu z tubki, należy opakowanie chwilę potrzymać w dłoniach i ogrzać.

Zalety
    • naturalny skład
    • nie zawiera wody
    • zapach

Genialny krem na zimę. Tłusty, zawierający tylko naturalne składniki. Posiada specyficzny zapach, mi przypadł do gustu. Idealnie chroni skórę dziecka, oraz pomaga na spierzchnięte usta

8. j jedrzejczyk91

Świetny produkt w bardzo dobrej cenie. Spełniał wszystkie moje oczekiwania. Kupiłbym go ponownie. Bardzo polecam.

9. Marlena. Sz

Krem jest tak gesty, że nie mam siły wycisnąć to z tubki. Gdy już się to uda, rozprowadza się szybko. Ładnie pachnie.