Chicco Baby Hug Glacial

4,7 5 0 43 opinie / 5 pytań
20 RAT 0%! TEL.: 658880020

bezpieczeństwo
łatwość montażu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Chicco Baby Hug Glacial i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Filip

Kółka piszczą po tygodniu i bardzo ciężko chodzą. Blokada położenia oparcia da się wcisnąć z trudem - trzeba szukać położenia w którym udaje się ją wcisnąć. Materacyk szeleści i jest bardzo cienki nie dając w ten sposób równego podparcia pod plecki dziecka, równocześnie jedyne co trzyma go na swoim miejscu to pasy wiec jeśli nie są w użytku i nie przewleczemy ich przez materac bo nie chcemy by dziecko leżało na sprzączkach, materac zsuwa się. Produkt trochę użyteczny ale CAŁKOWICIE nie warty tych pieniędzy!!! Powinien kosztować max 450 - 500 pln brutto.

2. ADAM

Jakość wykonania niezbyt dobra. Jakość kółek tragedia, skrzypią jak stare zawiasy. Ogólnie maluszek wygodnie w tym śpi ale jak na chicco to szmelc.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
    Wady
    • nowoczesny wygląd
    • regulacja głośności melodyjek
    • solidne wykonanie
  3. K...a

Na sam początek super sprawa - dziecko może być non stop pod okiem rodzica. Sprawdza się dobrze póki dziecko się nie rusza i nie słyszymy szeleszczącego materiału.
    3 miesięczne dziecko nie chce już w nim spać bo nic nie widzi, zostaje nam opcja leżaczka - która tez się sprawdza świetnie.
    Po kilku miesiącach użytkowania trochę mu się skrzypi.
    Forma krzesełka do karmienia wydaje się w porządku rozwiązaniem, chociaż biorąc pod uwagę jak dużo miejsca on zajmuje wolałabym zwykle krzesełko które można dostać w cenie pokrowca i podstawki pod talerz ...

Zalety
    • wygoda dla świeżego rodzica
    • rozmiar
    • słaba jakoś materiałów
  4. Adam

Skrzypiace kółka płoszą gołębie z parapetu, ten dźwięk doprowadza do szewskiej pasji. Sam produkt jako tako. Drugi raz bym nie kupił.

Zalety
    • wygoda
  5. Marta

Po 3 miesiącach użytkowania jestem średnio zadowolona z tego łóżeczka. Pierwsza rzecz - poliestrowy materiał bardzo szuszczy i dziecko ruszając rączkami budzi się, bo materiał hałasuje. Kółeczka fabrycznie zgrzypiały i ciężko chodziły - dopiero po nasmarowaniu są w miarę ok. Nie wiem czy kupiłabym je ponownie.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • nowoczesny wygląd
    Wady
    • łatwość montażu
    • wygoda
  6. Gosia

Mam bardzo mieszane odczucia..Z jednej strony rzeczywiście przydaje się,ponieważ mieszkamy w piętrowym domu,jednak za tą cenę spodziewałam się lepszej jakości.Kółka skrzypią,materac tandetny-cienki i niewygodny,musiałam dokupić dodatkowy materacyk za prawie 100 zł.Melodyjki są straszne i okrojone-nasza córka ich nie cierpi.Zobaczymy jak sprawdzi się jako krzesełko...

• mało skrętne kółka
    • słaba jakoś materiałów
    • solidne wykonanie
  7. Jarek

Bardzo funkcjonalne.

8. Madziuchna

W niewielkim mieszkaniu sprzęt prezentuje się nieco topornie

9. Anita

Super sprzęt, polecam wszystkim

10. Jolanta

Bardzo jesteśmy zadowoleni z zakupu. Estetyczny, bardzo praktyczny w domu jak również podczas wyjazdów np. na wczasy. W domu zawsze w pobliżu mamy.

;