Chicco Baby Hug Glacial

4,6 5 0 43 opinie / 5 pytań

bezpieczeństwo
łatwość montażu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Chicco Baby Hug Glacial i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Adam

Skrzypiace kółka płoszą gołębie z parapetu, ten dźwięk doprowadza do szewskiej pasji. Sam produkt jako tako. Drugi raz bym nie kupił.

Zalety
    • wygoda
  2. ADAM

Jakość wykonania niezbyt dobra. Jakość kółek tragedia, skrzypią jak stare zawiasy. Ogólnie maluszek wygodnie w tym śpi ale jak na chicco to szmelc.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
    Wady
    • nowoczesny wygląd
    • regulacja głośności melodyjek
    • solidne wykonanie
  3. Sebastian

Naprawdę super sprawa, dziecko śpi jak anioł w tym, bardzo ładne. Z tego co zauważyłem to dziecko jest wyciszone jak w nim leży. Gorąco polecam ten produkt. Napewno dobrze wydane pieniądze!

4. melisa

Używałam u siostry i naprawdę byłam zadowolona ;) Ignacy jadł z nami przy stole, spał gdy była taka potrzeba i bawił się grzechotkami. Z materiału schodzą wszystkie plamy, więc nie było problemu z czyszczeniem :) Jak najbardziej na plus!

5. Marta

Po 3 miesiącach użytkowania jestem średnio zadowolona z tego łóżeczka. Pierwsza rzecz - poliestrowy materiał bardzo szuszczy i dziecko ruszając rączkami budzi się, bo materiał hałasuje. Kółeczka fabrycznie zgrzypiały i ciężko chodziły - dopiero po nasmarowaniu są w miarę ok. Nie wiem czy kupiłabym je ponownie.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • nowoczesny wygląd
    Wady
    • łatwość montażu
    • wygoda
  6. Gosia

Mam bardzo mieszane odczucia..Z jednej strony rzeczywiście przydaje się,ponieważ mieszkamy w piętrowym domu,jednak za tą cenę spodziewałam się lepszej jakości.Kółka skrzypią,materac tandetny-cienki i niewygodny,musiałam dokupić dodatkowy materacyk za prawie 100 zł.Melodyjki są straszne i okrojone-nasza córka ich nie cierpi.Zobaczymy jak sprawdzi się jako krzesełko...

• mało skrętne kółka
    • słaba jakoś materiałów
    • solidne wykonanie
  7. Sandra2018

Idealny mebelek dla dzieci, które pragną być blisko rodzica :) Mój synek w nim leży w formie leżaczka, gdy np. gotuję, jem, pracuję przy komputerze. Oprócz tego śpi w nim (gondola) na drzemki w ciągu dnia. Fajny jest pałąk z zabawkami i świetne są kółeczka - gładko przesuwa się go po domu :) Jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni. Kolor jest neutralny, ładnie pasuje do wnętrza.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • łatwość montażu
    • wygoda
  8. Filip

Kółka piszczą po tygodniu i bardzo ciężko chodzą. Blokada położenia oparcia da się wcisnąć z trudem - trzeba szukać położenia w którym udaje się ją wcisnąć. Materacyk szeleści i jest bardzo cienki nie dając w ten sposób równego podparcia pod plecki dziecka, równocześnie jedyne co trzyma go na swoim miejscu to pasy wiec jeśli nie są w użytku i nie przewleczemy ich przez materac bo nie chcemy by dziecko leżało na sprzączkach, materac zsuwa się. Produkt trochę użyteczny ale CAŁKOWICIE nie warty tych pieniędzy!!! Powinien kosztować max 450 - 500 pln brutto.

9. majster

super