Zhiyun Crane 2 czarny

1979,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka
Akcesoria Zhiyun za 1 zł!

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Zhiyun Crane 2 czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. mm

Ostrość obsługuje tylko w Canonach. Do bezlusterkowców Panasonic i Sony Trzeba dokupić przystawkę follow focus która mechanicznie kręci obiektywem za około 600zł

2. xan

Dość ciężki, reszta bez zarzutu.

3. Jacek

pierwsze wrażenie bardzo dobre.

4. Kamil

Brakuje kompatybilności z aparatami Sony. Poza tym chyba najlepszy gimbal w dobrej cenie.

5. Mateusz

działa :) dość ciężki- na dłuższe ujęcia pomimo mojej postury czuć wagę, bardzo trwałą bateria

6. Adrian Bąk

Zakup odbył się pomyślnie. Polecam !

7. Paweł Powicki

Jeśli szukasz mocnego gimbala o udźwigu ponad 3 kg, to Zhiyun Gimbal Crane 2 jest najtrafniejszym wyborem. Solidnie skonstruowany z lekkich stopów aluminium. Używam go z Canonem EOS 60D... i ku mojemu zaskoczeniu ten aparat współpracuje z funkcją follow focus gimbala. Pierwotnie myślałem, że ta opcja zarezerwowana jest dla Canonów z najwyższej półki, a tu miła niespodzianka. Wyważenie zajmuje dosłownie chwilę... a potem już tylko radość ze stabilnych, płynnych ujęć. Dodatkowo zakupiłem uchwyt naramienny i pilot bezprzewodowy z funkcją follow focus o zasięgu do 10 metrów. Całość stanowi profesjonalny system stabilizacji. Przed użyciem pilota należy zaktualizować oprogramowania gimbala do najnowszej wersji. Warto dodać, że w zestawie jest dokręcany na gwint 1/4" trójnożny statyw, co pozwala na ustawienie gimbala np. na dowolnej płaskiej powierzchni, co w połączeniu z pilotem daje pełną niezależność zdalnego sterowania. Gimbal z pilotem może również pełnić rolę trójosiowej głowicy na kranie kamerowym. Crane 2 zasilany jest trzema wymiennymi akumulatorami, które w zależności od ciężaru lustrzanki i wykorzystywanych funkcji pozewalają na ciągłą pracę od 12 do 18 godzin!!! Zakup dodatkowego kompletu akumulatorów, to moim zdaniem niewielki koszt - 99zł. Gorąco polecam ten produkt.

8. Sylwek

Super

9. videofenix*****

Towar super, firma godna polecenia

10. Łukasz

świetny produkt, spełnia moje oczekiwanie