Huawei Mate 10 Lite Dual SIM Czarny

• Niebieski
  • Złoty

1. nikonczuk78

POLECAM

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • ekran
  2. Michał 0987

Polecam ten telefon ze względu na dobrą cenę ☺️

3. MILKA

TELEFON NIE ZAWIÓDŁ MNIE GODNY POLECENIA

4. Thhey

Używam mate 10 lite od kilku miesięcy. Jestem zadowolony trochę brakuje obsługi sieci Wi-Fi 5Ghz ale nie jest to jakoś specjalnie uciążliwe. Ekran bardzo dobrej jakości prędkość działania zadowalająca używam głównie do komunikatorów, youtube oraz netflix radzi sobie z wieloma odpalonymi aplikacjami. Mógłby się ładować szybciej no i nie jest wodoodporny. Niestety smartfon bardzo szybko traci swoją wartość w dniu premiery kosztował 1500 zł Za obecną cene 850 zł bardzo opłacalny produkt.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • ekran
    Wady
    • utrata wartości
  5. Elzbieta

jestem bardzo zadowolona

6. KKK

cena do jakosci super

7. Ania

Spełnia oczekiwania.

8. A

Jestem bardzo zadowolona z zakupu akurat tego modelu. Nie zamieniłabym go na żaden inny. Działa bez zarzutu, nie zawiesza się, wszystko chodzi płynnie, a mam sporo aplikacji, których używam, dużo dzwonię, dużo korzystam z internetu. Bateria mocna, nie rozładowuje się tak szybko, jak mój poprzedni telefon Huawei p8 lite. Jakość zdjęć bardzo dobra. Cena tego telefonu przystępna, jak za taką jakość i parametry. Po wypróbowaniu na sobie, poleciłam telefon mamie, która również jest bardzo z niego zadowolona.

9. jacek

super

10. Karozinda

Posiadam telefon niecały rok. Szukałam na szybko a nie miałam za dużo pieniędzy więc zachęcona parametrami wybrałam Huawei mate 10 lite i żałuję. Aparat w tym telefonie mega słaby. Ostrość złapać to nie lada wyczyn. Niby tyle pixeli a zdjęcia wychodzą wstrętne nie ostre jaby były robione kalkulatorem. W porównaniu do wcześniejszego mojego LG G4 to Huawei wypada żenująco źle. Czytnik linii papilarnych doprowadza do szału mam zapisane 3 różne palce a i tak mam problem z odblokowaniem telefonu przez czytnik. Nie wygodnie się na nim pisze. Niby dłonie mam małe a w klawisze się ciężko wpasować. Zawiesza się bez powodu, jest cichy, przy wejściu do ładowarki wystarczy parę razy zu nie trafić i już zdarty lakier do metalu i jest jakiś taki nie poręczny i śliski bez etui ciągle wypada z ręki. Zrobienie nim zdjęcia jedną ręką graniczy z cudem. Plusy są takie że ma wyraźny ekran jasny i pod kontem ładnie widać i przy intensywnym użytkowaniu nie grzeje się. Bateria trzyma tak jak w każdym przy ciągłym graniu czy oglądaniu filmów parę godzin przy normalnym używaniu cały dzień albo dłużej.

Zalety
    • bardzo słaby aparat
    • długo się laduje
    • ekran
    Wady
    • aparat jest świwtny
    • aparat przedni
    • aparat tylni
    • jakość filmów
    • lampa z przodu
    • niefunkcjonalne oprogramowanie
    • super telefon
    • szybki czytnik lini papilarnych