Huawei Mate 10 Lite Dual SIM Czarny

Wersja kolorystyczna
  • Czarny
  • Niebieski
  • Złoty

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Huawei Mate 10 Lite Dual SIM Czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Stachu

jest super

2. M

Uwielbiam go od pierwszej chwili. Jak dla mnie jedyną wadą jest wielkość telefonu ponieważ wolę mniejsze aparaty. Jednak idzie się przyzwyczaić.

Zalety
    • czas pracy na baterii
  3. Beti

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Huawei Mate 10 Lite Dual SIM Niebieski

Telefon spełnia moje wszystkie oczekiwania jedyny minus to etui które jest w pudełku nie ochrania aparatu tylnego

4. MARIOP

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Huawei Mate 10 Lite Dual SIM Niebieski

Telefon z bardzo czytelnym ekranem, szybki, z dużą ilością pamięci. Czytnik linii papilarnych spełnia swoją rolę. Bateria wytrzymuje ok. 2-3 dni (telefon użytkuje uczeń 3 klasy gimnazjum). Telefon bardzo dobrze współpracuje ze smartwachem (sony).

5. jaa

...

6. john

spełnia moje oczekiwania

7. Melnyk

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Huawei Mate 10 Lite Dual SIM Niebieski

telefon jak to telefon nie jest to wersja PRO ale za to cenę spełnia moje oczekiwania.

8. KJX

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Huawei Mate 10 Lite Dual SIM Niebieski

Jest super w stosunku ceny do jakości. Polecam!

9. Kamil89

Używam go od 2 miesięcy, sprawuje się świetnie. Bardzo solidnie wykonany, dobra jakość zdjęć, szybki i wydajny procesor, w tej kategorii cenowej ten smartphone nie ma sobie równych. Kupiłem go na aliexpress u sprzedawcy, który działa od 8 lat na rynku, wyszło około 200-250zł taniej niż na allegro czy w sklepach stacjonarnych, więc po co przepłacać. Smartphone dotarł do mnie kurierem w niecałe 10 dni. Podaję link do aukcji, może ktoś też skorzysta.

Zalety
    • aparat tylni
    • czas pracy na baterii
    • ekran
    • lampa z przodu
    • szybki czytnik lini papilarnych
  10. andriusun

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Huawei Mate 10 Lite Dual SIM Niebieski

bardzo wydajny i mega szybki, Polecam