Huawei Mate 10 Lite Dual SIM Czarny

Wersja kolorystyczna
  • Czarny
  • Niebieski
  • Złoty

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Huawei Mate 10 Lite Dual SIM Czarny i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. null

Nie polecam.. Po paru dniach użytkowania aparat jest bardzo porysowany, noszę go w etui ale aparat jest zbyt wystający i dlatego tak się dzieje

2. Anders

Nie ma NFC.Nie można płacić zbliżeniowe telefonem.Nie ma też szybkiego ładowania i zyroskopu .

Zalety
    • czas pracy na baterii
  3. delfox

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Huawei Mate 10 Lite Dual SIM Złoty

czekam na aktualizacje do 9.0 od 5 miesięcy

4. Jarek

Co do funkcjonalności i wydajności - nie ma zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o trwałość to bardzo słabo, spadł z wysokości około półmetra na drewnianą podłogę - szkło rozleciało się po podłodze. Naprawa 360 złotych w plecy. Dokupiłem ochraniacz na telefon z ponadprzeciętną grubością - kolejny upadek (tym razem około metra wysokość) i 3 duże rysy przez cały ekran. Ze specyfikacji wynika że ekran nie ma żadnej ochrony (Gorilla Glass lub odpowiednika). Jak by nie był taki delikatny to byłoby naprawdę fajne urządzenie na 4 - 4 i pół gwiazdki.

5. byk

to nie jest dual sim

6. Karozinda

Posiadam telefon niecały rok. Szukałam na szybko a nie miałam za dużo pieniędzy więc zachęcona parametrami wybrałam Huawei mate 10 lite i żałuję. Aparat w tym telefonie mega słaby. Ostrość złapać to nie lada wyczyn. Niby tyle pixeli a zdjęcia wychodzą wstrętne nie ostre jaby były robione kalkulatorem. W porównaniu do wcześniejszego mojego LG G4 to Huawei wypada żenująco źle. Czytnik linii papilarnych doprowadza do szału mam zapisane 3 różne palce a i tak mam problem z odblokowaniem telefonu przez czytnik. Nie wygodnie się na nim pisze. Niby dłonie mam małe a w klawisze się ciężko wpasować. Zawiesza się bez powodu, jest cichy, przy wejściu do ładowarki wystarczy parę razy zu nie trafić i już zdarty lakier do metalu i jest jakiś taki nie poręczny i śliski bez etui ciągle wypada z ręki. Zrobienie nim zdjęcia jedną ręką graniczy z cudem. Plusy są takie że ma wyraźny ekran jasny i pod kontem ładnie widać i przy intensywnym użytkowaniu nie grzeje się. Bateria trzyma tak jak w każdym przy ciągłym graniu czy oglądaniu filmów parę godzin przy normalnym używaniu cały dzień albo dłużej.

Zalety
    • bardzo słaby aparat
    • długo się laduje
    • ekran
    Wady
    • aparat jest świwtny
    • aparat przedni
    • aparat tylni
    • jakość filmów
    • lampa z przodu
    • super telefon
    • szybki czytnik lini papilarnych
  7. KONRAD

Czy zdarza się wam aby telefon się sam wyłączał ? - od kilku dni co najmniej trzy razy dziennie się wyłącza, przerywa rozmowę po około 10 sekundach, zawiesza się b. często na włączonej nawigacji?
    Jak tak dalej będzie to uznam że to największy badziew z jakim miałem do czynienia.
    Pomijam aparat taki sobie ale żeby podstawowe funkcje telefonu nie działały to już przesada.
    Zaznaczam że system jest aktualizowany na bieżąco .............

8. J...b

Kosztuje zdecydowanie za dużo. Niewarty swojej ceny. Szkoda pieniędzy na urządzenie, które będzie służyło tylko na chwilę. Dosyć słaba opdorność, słaba bateria, brzydki wygląd.

9. SamaPrawda

Telefon posiadam już pół roku. O jego wydajności nie będę się rozpisywał bo tu nie mam zastrzeżeń. Kwestia obudowy - telefon noszony w etui a są odpryski na obudowie. Ekran - telefon spadł mi pierwszy raz co najlepsze z wysokości kolana, pęknięcie jest jakby telefon spadł z 3 metrów. I aparat bo kto widział żeby od odkładania telefonu pękł aparat do zooma. Szkoda gadać budżetowiec od huawei masakra chińskie urządzenia

Zalety
    • aparat przedni
    • aparat tylni
    • bardzo słaby aparat
    • czas pracy na baterii
    • dla niektórych brak nfc ja nie używam
    • długo się laduje
    • lampa z przodu
    • super telefon
    • szybki czytnik lini papilarnych
    Wady
    • ekran
  10. jarek384

Kupiłem ten telefon w przedsprzedaży - gdybym mógł go wcześniej potestować w sklepie, na pewno bym go nie kupił. Na całe szczęście kupowałem w x-kom przez internet, więc ze zwrotem nie było najmniejszego problemu. Ten telefon to totalna porażka. Ekran 18:9 - większość aplikacji ma po bokach czarne pasy - trzeba za każdym razem klikać 'dostosuj'. Filmy na youtube - wyświetlały się w malutkim okienku otoczonym prawie 2 centymetrowymi czarnymi ramkami (tryb pełnoekranowy)! No i dla mnie najważniejsza cecha tego telefonu - 4 kamery - ładny chwyt reklamowy, ale w żaden sposób nie przekładający się na jakość zdjęć. Tryb portretowy w tym aparacie owszem rozmywa tło ale również i nogi osoby portretowanej.... Zdjęcia normalne wychodzą takie nijakie... 8 lat temu kupiony Samsung Wave robił ładniejsze... Na dodatek to oprogramowanie - aby np. włączyć samowyzwalacz w aparacie trzeba szukać w opcjach aparatu i to nie w głównym poziomie... Po wyłączeniu aparatu wcześniej ustawiony samowyzwalacz nie jest wyłączany, więc jak chcemy szybko zrobić zdjęcie - wyciągamy aparat, naciskamy 'spust' i .... odliczanie. Tryb HDR owszem jest, ale też żeby go włączyć trzeba kopać w opcjach aparatu... Dla mnie ten aparat to totalna porażka...

Wady
    • aparat przedni
    • aparat tylni
    • bardzo słaby aparat
    • dla niektórych brak nfc ja nie używam
    • długo się laduje
    • niefunkcjonalne oprogramowanie