Orient Automatic FAC00009W0

Zegarki Męskie Analogowe Na pasku skórzanym, Wodoszczelność: 30m, Kształt: Okrągły, Kolor tarczy: Srebrny

wygoda

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Orient Automatic FAC00009W0 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Anna

Elegancki, wysokiej klasy zegarek.

2. J...b

Głośne ręczne naciąganie sprężyny oraz praca wahnika.

Zalety
    • funkcja stop-sekundy
    • wygoda
    Wady
    • głośny mechanizm
  3. Marta

Elegancki zegarek, dobrej jakości, ładnie prezentuje się na ręce. Idealny prezent.

4. tytus

Bardzo elegancki i stylowy zegarek do garnituru. Gustowne rzymskie indeksy dodają zegarkowi odpowiedniego szyku. Wysoka jakość wykonania. Bardzo dobry zakup dla osób ceniących sobie zegarki mechaniczne i automatyczne a nie bezduszne quartz-e ;-).
    Najlepszy wybór wysokiej jakości w tej cenie.

5. Kuba

Świetny zegarek, w mojej opini duzo ladniejszy niż v3

6. Marcin

Uważam, że to świetny zegarek za tę cenę. W dużej mierze ze względu na jego wygląd. Wypukłe szkiełko, jasna tarcza wpadająca delikatnie w perłowy deseń chwilami zdaje się mieć delikatny szlif słoneczny, choć to raczej tylko złudzenie. Do tego ukłony w kierunku tradycji - zegarmistrzowska czwórka i kontrastowe chabrowe wskazówki nieco wpadające w fiolet jak w pięknych, dawnych zegarkach. Szkło mogłoby być szafirowe, a dekiel przezroczysty, ale nie można mieć zbyt wiele za te cenę. Minusem jest rzadziej spotykana szerokość paska utrudniajaca znalezienie zamiennika. Polecam.

Zalety
    • automat
    • b. dobra relacja ceny do jakości
    • estetyka
    • funkcja stop-sekundy
    • głośny mechanizm
    • wygoda
    Wady
    • pasek szerokości 21 mm