Bepanthen Sensiderm Daily Care Krem Prebiotykowy Do Skóry Wrażliwej 150ml

4,7 5 0 54 opinie / 2 pytania
Kupon
DARMOWA DOSTAWA od 49 zł

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Bepanthen Sensiderm Daily Care Krem Prebiotykowy Do Skóry Wrażliwej 150ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. anka

Chyba jednak nie do wrażliwej skóry, strasznie piecze, dzieci nie dają się tym smarować, po posmarowaniu krzyczą jak opętane. Mnie też szczypią i pieką dłonie.

2. MacBee

Jeżeli skóra jest podrażniona, bardzo sucha lub ma rankę to krem niesamowicie piecze, myślałem że zwariuje, nie polecam, powinno być to napisane na opakowaniu. Na skórę lekko suchą mogę polecić, bo zostaje lekki film zabezpieczajacy skórę

3. Edyta

Zużyłam 5 opakowań, w mojej opinii krem niestety nie działa, tzn. jedyne co mogę potwierdzić to łagodzi trochę zaczerwienienia natomiast ani nie łagodził u mnie świądu, ani nie nawilżał jakoś specjalnie. Tak samo nawilżały inne kremy, których cena jest o wiele niższa. Dodatkowo miałam wrażenie, że im więcej nim smarowałam dłonie tym częściej pojawiały mi się zmiany czyli wyprysk kontaktowy (egzema). Podejrzewam, że zwyczajnie coś w tym kremie mnie uczula. Osobiście nie polecam, nie za te pieniądze.

Wady
  4. U...o

krem nie powala...nie umywa sie do cold cream avene..nie kupię drugi raz

5. Karola

Polecam dla atopowej skóry niemowlaka

6. Aleksandra

Wydajne opakowanie. Skutecznie zmniejsza zaczerwienienia na skórze, atopowe zmiany. Lżejsza wersja Bepanthen Sensiderm. Ale korzystniejsza cena.

7. Karolina

Bardzo duże i wydajne opakowanie, polecam bo naprawdę pomaga

8. Bolebor

Mi pomaga