Domek dla świnki morskiej

1268,00 z wysyłką od 1308,00 zł dostępny do 14 dni Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Kup teraz + 200 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Domek dla świnki morskiej .
Geisser, wyroby z drewna. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wyrobów z drewna na zamówienie, zapraszamy do kontaktu.

Klatka dla świnki morskiej z drewna

Drewniany domek dla świnki morskiej, wykonany z trwałego, naturalnego, a zarazem pięknego materiału o najwyższej jakości, suszonej tarcicy iglastej, o wilgotności w optymalnym dla drewna przedziale 14%-19%.

Stabilny domek z naturalnego materiału

Duża, przestronna i stabilna klatka dla świnki morskiej, którą wyróżnia estetyka starannego wykonania oraz trwałość, jaką gwarantuje drewno o najwyższej jakości. Idealny dom dla jednej, kilku świnek morskich lub innych niedużych zwierzątek futerkowych.

Praktyczne i funkcjonalne rozwiązania

Domek wyposażony jest w dolną wysuwaną szufladę ze stalową wanną o wysokości 60 mm, dzięki czemu wymiana zawartości klatki nie przysparza problemów. Wewnątrz znajduje się również półka z wanną oraz dwie sztuki drewnianych drabinek.

Dostęp do wnętrza klatki umożliwiają drzwiczki zamykane na zasuwę o szerokości 30 cm oraz dwie uchylne klapy tworzące dach klatki, obite zieloną siatką PCV.

Klatka wyposażona jest w dwie sztuki drabinek dla świnki morskiej.

Domek wyposażony jest w praktyczne kółka, możliwa wersja bez kółek.

Wymiary:

Szerokość: 100 cm

Głębokość: 50 cm

Wysokość: 75,5 cm

Materiał
Styl
Tagi
  • klatka dla świnki morskiej, klatka dla świnek morskich, klatka dla świnki, domek dla świnki morskiej, domek dla świnek morskich, domek dla homika
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.