Huśtawka ogrodowa

1489,00 z wysyłką od 1559,00 zł dostępny do 14 dni Napisz opinię 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj
Kup teraz + 200 CeneoPunktów Korzystając z koszyka Ceneo podczas zakupu tego produktu za każde wydane 5pln na ten produkt otrzymasz od Ceneo 1 CeneoPunkt (max 200 CeneoPunktów). Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe. Chcesz wiedzieć więcej?
Zajrzyj tutaj

Inne produkty sklepu:

Zobacz więcej
Opis i dane produktu Huśtawka ogrodowa.
Huśtawka ogrodowa wykonana z wysokiej jakości drewna, suszonej tarcicy iglastej o wilgotności w przedziale 14% - 19%.

Starannie wykonana i stabilna, a dzięki temu bezpieczna huśtawka ogrodowa firmy Geisser to gwarancja wieloletniego użytkowania w Twoim ogrodzie.

Ławka huśtawki zawieszona na grubych, metalowych łańcuchach wytrzyma duże obciążanie, całość konstrukcji wsparta została na solidnych nogach o przekroju 100 x 60 mm.

Wymiary całkowite huśtawki:

szerokość: 220 cm

długość: 140 cm

wysokość: 210 cm

Wymiary ławki:

szerokość: 150 cm

długość: 46 cm

wysokość oparcia: 60 cm

Produkt na zamówienie, możliwość dostosowania produktu do indywidualnych wymagań klienta.

Geisser, wyroby z drewna. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji wyrobów z drewna, zapraszamy do kontaktu.

Materiał
Tagi
  • huśtawka, huśtawka ogrodowa
Wyślij pytanie dotyczące produktu
Zgłoś nadużycie

Nikt jeszcze nie napisał opinii o tym produkcie. Bądź pierwszy!

Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty. Aby otrzymać CeneoPunkty najpierw zaloguj się do Ceneo. + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
Nie masz jeszcze konta? . + 30 CeneoPunktów Za rejestrację otrzymasz 30 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

jakość
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 0
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.