Apple iPhone 8 64GB Złoty

1. DK

2. Marta

3. Romario

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 8 64GB Gwiezdna szarość

Polecam. Kilka opcji brakuje po przejściu z Androida, ale może ich po prostu jeszcze nie poznałem. Po zatym telefon zdecydowanie szybszy i bardziej stabilny od tych andkiem. Zdjęcia super z obu kamer. O dziwo bateria trzyma długo. tzn. jak mocno używam: dużo rozmowy, nawigacja, internet, nieco grania to wytrzymuje cały dzień do wieczora, jak mniejsza eksploatacja to nawet 48h.

4. Dorota

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 8 256GB Srebrny

Telefon Iphone 8 256 GB został kupiony na prezent, więc moja ocena jest na pierwszy rzut oka pozytywna, natomiast samo użytkowanie to już w gestii obdarowanego i jestem pewna, że sprawi przyjemność w obsłudze. Wszystkie produkty Apple są "dopieszczone, wypasione" i eleganckie ale też mają swoją cenę. Tak czy owak zakup uważam za udany zwłaszcza, że skorzystałam z promocji :) Polecam

Zalety
    • czas pracy na baterii
  5. RobertW73

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 8 256GB Srebrny

Przesiadka z Note 4, którego niezmiennie uważam za kapitalny smartfon. Pierwsze co rzuca się w oczy to jakość - jest niezrównana. Szybkość - legendarna i niesamowita. System iOS jest bardzo przemyślany i spójny, świetnie zoptymalizowany. Na chwilę obecna wadą, która mnie denerwuje jest dialer, który podczas stukania nie wyszukuje kontaktu (chyba, że coś można zmienić w ustawieniach a ja tego nie wiem) Generalnie polecam gorąco !

6. Kajtek_6

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 8 64GB Srebrny

Wygląd bardzo estetyczny, funkcjonalność bardzo dobra, czas pracy baterii zgodny z ofertą producenta, łatwość obsługi - bardzo prosta i intuicyjna; ogólnie telefon bardzo funkcjonalny stanowi super narzędzie do codziennej egzystencji człowieka. Ogólnie bardzo polecam ten model telefonu.
    Kajtek_6

7. m...5

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 8 64GB Gwiezdna szarość

Wygląd wtórny, jak w 6. I przód i tył łatwo się rysuje więc koniecznym jest włożenie go do etui (wtedy juz nie sposób poznać, który to model). Ponadto stylistyka odbiega od obecnych, współczesnych trendów- szerokie ramki. Ekran tradycyjnie malutki. Parametry techniczne adekwatne do ceny-nie rozczarowywuja i sprawdzaja sie w praktyce. Najnowsze samsungi ładuja szybciej.

Zalety
    • czas pracy na baterii
    • szybki
    Wady
    • bardzo estetycznie wyglada
  8. Bartek

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 8 64GB Gwiezdna szarość

Wystarczy tylko jedno słowo: iPhone ;) IOS działa szybko, stabilnie, brak problemów ze współpracą z innymi urządzeniami (stacja multimedialna Pioneer, amplituner Yamaha). Apple CarPlay działa bardzo dobrze.

Zalety
    • czas pracy na baterii
  9. bingo

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 8 64GB Gwiezdna szarość

Telefon godny polecenia.Nic sie nie wiesza płynna praca czytelny wyświetlacz.Mnie zależało na tym by telefon
    miał dobry zasięg i płynnie chodził internet.i te wymogi ten telefon spełnia.

10. Iphon 8 najlepszy w tym roku

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Apple iPhone 8 64GB Gwiezdna szarość

Telefon świetny mam go od tygodnia i powiem wam przesiadka a iphona 7 na iphona 8 duża różnica bateria trzyma świetnie nie grzeje się wogóle zdjęćia najlepszy aparat na rynku pobił wszystkich warty tych pieniędzy iphon x nie warto kupować miałem 2 egzemplarze z wada ekranu poczekać warto rok