Airwheel R5 biały

Rowery Męskie, Rodzaj: Elektryczne, Amortyzacja roweru: Brak, rozmiar ramy: 16", rozmiar kół 16", liczba biegów: 11, hamulce Tarczowe - hydrauliczne, przerzutka: Zewnętrzna inne warianty (1)
4,8 5 0 3 opinie / 1 pytanie
4,8
3 opinie
3499,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących
?

jakość
trwałość
Liczba głosów: 3 Liczba opinii: 3
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Airwheel R5 biały i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Jan
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Na rower od razu zachorowałem, względy ceny jakości i wyglądu zdyskwalifikowały inne rowery elektryczne składane.
  Po zakupie nie zawiodłem się, rower dopracowany w zestawie jest wszystko błotniki, bagażnik, dzwonek, lampka przód, tył, stopka no nic nie trzeba dokupować.

  Opcja jazdy na manetce gazu chyba tylko u tego producenta. Polecam wszystkim rower 5/5

 2. Albert
  Polecam
  Ocena:
  4,5/5 Wystawiono

  Najlepszy rower pod względem mobilności, systemu składania i praktyczności. Ocena wyglądu jest rzeczą indywidualną dla mnie jednak wygląda kozacko ;)

  Polecam

 3. Dariusz
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Po kolei, rower został wysłany do mnie kurierem. Już samo spakowanie świadczyło o tym, że nie ma tam bylejakości. Karton zewnętrzny, karton wewnętrzny bardzo ładny z grafiką i opisem dalej masę styropianu i rower bezpieczny i cały. System składania jest bardzo trafiony, prosty w obsłudze pozwala złożyć rower do małych rozmiarów ( wejdzie do każdego bagażnika )

  Jazda jest dobra, choć to co warto zrobić to od razu kupić sobie uchwyt na telefon i telefon zainstalować na kierownicy. Aplikacja pokazuje wszystkie parametry.

  Prędkość na manetce to 30km/h, zasięg przy pedałowaniu ja zrobiłem 45km, jedni zrobią więcej inni mniej zależy od masy i siły która pedałujemy. Z roweru jestem bardzo zadowolony stąd moja opinie. Polecam każdemu