Wszystko zaczyna się w głowie Planuj, działaj, nie marudź!

Cwalina Karolina, rok wydania 2017, wydawnictwo: Helion
25,24
Program Ochrony Kupujących
Z wysyłką od 31,23 zł
dostępny

Wszystko zaczyna się w głowie Planuj, działaj, nie marudź! - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Wszystko zaczyna się w głowie Planuj, działaj, nie marudź! i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
jakość wydania
Uwielbiam poradniki, ale ten niestety okazał się totalną porażka. Autorka książki mam wrażenie, ze napisała... nie poradnik, ale pamiętnik. Praktycznie cały tekst jest o samej autorce. Tekst pisany jest w sposób infantylny, zawiera błędy językowe. Ponadto mam wrażenie, że dała książka jest o wszystkim i o niczym, brakuje konkretów. Pięknie wydana, co jest jedynym plusem.
Wady
akcja
Ocena: 3,5/5
Na pierwszy rzut oka super, przeczytam w całości bede mogła się wypowiedzieć. Zaczyna się interesująco :)
Ocena: 4,5/5
super ksiazka :)
Świetna, wymagająca i pięknie wydana. Jestem na początku, bo potrzeba dużo czasu na przebrnięcie przez wszystkie ćwiczenia, zadania. Daje do myślenia. Wstęp trochę przydługi.
Czyta się przyjemnie. Jest bardzo lekka, inspirująca. Pięknie wydana. Książka zdecydowanie dla kobiet :)
Zalety
jakość wydania
Pięknie wydana książka, właśnie rozpoczęłam lekturę
Zalety
jakość wydania
OK
Piękna książka
Zalety
akcja
Dostalam to co chcialam, dziekuje
Super

Produkty rekomendowane