Telewizor Toshiba 32L3733DG

Przekątna: 32 cale, Rozdzielczość: Full HD, Matryca: LED, Odświeżanie: 700 Hz, Wi-Fi, Tuner: DVB-C, DVB-T, Rodzaj ekranu: Prosty, Dostępne łącza bezprzewodowe: Wi-Fi
4,5 5 0 3 opinie / 9 pytań
4,5
1049,00 Idź do sklepu

jakość obrazu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Toshiba 32L3733DG i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Rusty 63

Telewizor całkiem ładny, prosty w obsłudze z dużą ilością złącz i funkcjami smart,z których jeszcze nie korzystałem. jak dla mnie kolory niezbyt wyraziste; regulacja ustawień obrazu niewiele zmienia. Jeśli będzie niezawodny to wart swojej ceny ale o tym można powiedzieć co najmniej po7-8 latach użytkowania a nie po7dniach. średnio wymagający klient nie powinien być zawiedziony.

Zalety
    • jakość dźwięku
  2. Mariusz

Idealny do pracy jako TV i monitor do komputera

Wady
    • jakość dźwięku
    • jakość obrazu
  3. L3AD3R

Sam telewizor używałem tydzień, został oddany do sklepu, ponieważ posiadał fabryczny feler, który przejawiał się zacinaniem telewizora. Sam telewizor ładny, obraz porównywalny lub lepszy niż w tanich seriach LG lub Samsunga, obsługa smart tv bardzo prosta, interfejs prosty - nie trzeba czytać instrukcji aby samemu się nauczyć.
    Sam telewizor montowany jest w Turcji a montownie w tym kraju nie słyną z fachowej roboty i tak to też wygląda w tym przypadku

Zalety
    • duży pilot
    • hbb tv
    • jakość obrazu
    Wady
    • jakość dźwięku
    • niska jakość tworzyw