LG Q6 32GB FullVision 18:9 LGM700N Platynowy

Smartfon z ekranem 5,5 cala. Aparat 13 Mpix, pamięć 3 GB RAM
4,1 5 0 46 opinii / 1 pytanie
4,1

Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie LG Q6 32GB FullVision 18:9 LGM700N Platynowy i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. ivana

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG Q6 32GB FullVision 18:9 LGM700N Czarny

Porażka, rysuje się tył tel mimo że jest etui, po około roku użytkowania zawiesza sie bardzo czesto . słaby.

2. Marek

NIE POLECAM po roku normalnego użytkowania podczas rozmowy wyłączą się. Serwis gwarancyjny twierdzi, że telefon jest zawilgocony. Telefon nigdy nie był zamoczony, trzymany w etui bo rysuje się tylna klapka, z szybką na ekranie. Normalnie użytkowany. Po wyjaśnieniach do LG, że jeżeli znalazła się tam wilgoć to przez nieszczelność związaną z wadą tego urządzenia, LG ignoruje sugestie, podejmuje decyzję na bazie słabych zdjęć z serwisu nie oglądając urządzenia. Totalna ignorancja. Korzystałem z serwisów Samsunga bez porównania. Telefony w tej samej klasie a całkowicie inne podejście firmy i Klienta.

3. karol

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG Q6 Dual SIM 32GB FullVision 18:9 LGM700A Platynowy

Slaby

Wady
    • czas pracy na baterii
  4. witold

beznadzieja

Wady
    • czas pracy na baterii
  5. XX

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG Q6 32GB FullVision 18:9 LGM700N Czarny

Nie polecam! Słaba kamerka(przednia i tylna), slaby ekran; po 1 okropnie rażące światło i trzeba mieć ustawiony na trybie do czytania, po 2 jest nieodporny na żadne bodźce(Szybka jest stłuczona przy najmniejszym wysilku). W dodatku pamięć. Niby 32GB a jak sciagniemy parę aplikacji to telefon się zacina i nas z nich wywala. Jedyne plusy to odtwarzacz muzyki(ma wiele ustawień i opcji) i ogólny design. Reszta straszna.

6. Bm

Nie rozumiem tych zachwytów nad wyświetlaczem, ma nieprzyjemny niebieski odcień, można włączyć filtr ale wtedy jest żółty. Każdy telefon a miałem kilka miał przyjemniejszą barwę.

7. megi0004

ogólnie nie polecam...
    Posiadam ten telefon od 9 miesiecy i jestem bardzo rozczarowana. Polecono mi go w salonie (popularna sieciówka), ale moj zachwyt nowoczesnym telefonem w dobrej cenie trwał krótko. Ekran ma fabryczną wadę (czytałam fora i opinie - nie jestem indywidualnym przypadkiem), a mianowicie mikro zakrzywienie, które powoduje że KAŻDA szybka ochronna po kilku dniach zaczyna sie odklejać. Kolejną wadą jest aparat, nie łapie ostrości, o dobrej jakości filmikach można zapomnieć. Ładowanie - bardzo wolne ładowanie + zdarza się, że ładuję telefon a bateria nie napełnia się/rozładowuje się. Brak diody powiadomień, brak radia bez podłączenia słuchawek, tylko podstawowy pulpit - brak menu. Dwie gwiazdki daje jedynie za dużą pamięć i w miarę szybkie działanie bez zacinania się.

Zalety
    • ciekawy disign
    Wady
    • czas pracy na baterii
  8. Ewa

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG Q6 32GB FullVision 18:9 LGM700N Czarny

Brak diody powiadomień. Brak czytnika linii papilarnych.

9. insider

Opinia pochodzi z produktu podobnego: LG Q6 Dual SIM 32GB FullVision 18:9 LGM700A Czarny

Przesiadłem się z huawei p8 lite i powiem że jestem trochę rozczarowany.
    1. Matryca ma jakieś dziwne wpada w niebieski a przy niskiej jasności w żółty. W p8 lite lepiej to wygląda.
    2. Pewnie to błąd, może naprawią , ale nie trzyma ustawionego poziomu jasności, po każdym włączeniu jasność jest na maksimum.
    3. W dual sim brakuje nfc, co niestety przeoczyłem..
    Podsumowując, nie polecam, gdyby mój stary p8 lite miał większą baterię i więcej pamięci i ramu to wolał bym dalej p8

10. Eliza

Napiszę tak, byłby super gdyby:
    1. Miał diodę powiadomień.
    2. Lepszą pokrywę z tyłu - ta się strasznie rysuje i do tego jest śliska.
    3. NFC w wersji dual sim(posiada tylko w wersji bez dual).
    4. Lepszy głośnik, ten co jest gra dość cicho i beznadziejnie płasko.
    5. Lepszą obsługę dwóch kart sim, bo żeby wybrać połączenie z karty 1 lub 2 trzeba najpierw zadeklarować konkretną,a nie ma dwóch słuchawek po wybraniu numeru i inteligentnego podpowiadania karty z której ostatnio się dzwoniło na ten numer ( DUUŻY minus jak dla mnie).
    Tak niewiele a tak wiele... Szkoda po spełnieniu tych kryteriów był by super a tak tylko 3+