Tula Nosidełko Ergonomiczne Archer Baby

Rozmiar
  • Standard
  • Toddler

bezpieczeństwo

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Tula Nosidełko Ergonomiczne Archer Baby i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Magdalena

Nosidełko sprawuje się dobrze, dziecku jest w nim wygodnie, mi trochę mniej, ale to zapewne przez dość sporą wagę mojego maluszka ;)

• piękny wzór
  2. Agnieszka

Nosidełko dobrze się sprawdza. Zalety to szybkość i łatwość w zakładaniu. Maluch lubi chodzić w nim. Parę razy zasnął podczas spaceru:)
    Szkoda, że nie jest już produkowany w Polsce:/

3. nucky05

Nosidełko solidnie wykonane, sporo kolorów do wyboru, estetyczny wzór - każdy znajdzie coś dla siebie. Jak do tej pory nosidło sprawuje się znakomicie, maluch uwielbia w nim siedzieć.

4. dorota

Nosidlo spełnia swoja funkcję, znacznie ułatwia opiekę nad dzieckiem i pozwala godzić ja z obowiązkami domowymi. Przydaje się na szybkich spacerach, na wyjazdach. Pozwala dotrzeć z dzieckiem tam, gdzie z wózkiem nie można dotrzeć lub byłoby to znacznie utrudnione.

Zalety
    • piękny wzór
    • wygodne
  5. Polecam

Nosidlo jest super wygodne maluszek z chęcią sie w nim nosi( w innych często marudzil) mamy nosidlo od ponad miesiąca i jesteśmy z niego mega zadowoleni. Jest bardo ładne a materiał przyjemny. Przydałyby się jedynie jakieś osłonki na pasy bo jak malec zasypia nim to często opiera się o klamre na szelkach

6. MarTaa

Świetny produkt, dziecko kocha byc w tuli, dziecko jest blisko mnie a ja mam wolne ręce. Na wycieczki idealne rozwiazanie. Zdecydowanie to jeden z lepszych zakupów przy dwójce dzieci, a żałuję że nie kupiłam jej już przy pierwszym synku.

7. Natalia

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego nosidła. Żałuję, że nie kupiłam go wcześniej.

8. Olim

nosidełko jest super
    bardzo dobrze wykonane
    super wzór

Zalety
    • bezpieczeństwo
  9. Dorota

Lekkie nosidlo, łatwe w zakładaniu, wykonane z materiałów dobrej jakości, mimo częstego prania nie ulega zniszczeniu, mocno podtrzymuje plecy dziecka.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • wygodne
  10. Justyna