Sharp KC-D50EUW

Oczyszczacz powietrza, który posiada filtr Węglowy, HEPA, Wstępny. O poziomie głośności: 23 dB. Wydajność: 308 m3/h . O mocy: 20 W. Tryby pracy: Nawilżanie, Wielostopniowe oczyszczanie, Jonizacja
4,7 5 0 134 opinie / 2 pytania
1799,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka

1. Ania

Zakupiony oczyszczacz sprawdza się w stu procentach. Jest nie duży można ustawić w każdym miejscu. Możliwa jest również regulacja głośności, co zwłaszcza w nocy sprawdza się super, w ogóle nie słychać urządzenia. Po oczyszczeniu i nawilżeniu powietrze w mieszkaniu całkiem inne. Urządzenie polecam.

2. Mayer

Polecam wszyscy w domu od kiedy chodzi oczyszczacz wstają w lepszej formie nie opuchnięci na twarzy i zaklejeni jak to alergicy.
    Kontrola Rodzicielska sprawdza się jedyny minus - prawie 2latek momentami zamyka klapkę od wylotu oczyszczanego powietrza.
    W nocy wył. widoczność i dajemy na najcichszy tryb i nikomu
    /zwłaszcza mnie którą irytują światełka i dźwięki/
    nie przeszkadza i nie budzi.
    Niewielki jak na inne spore tego typu sprzęty i łatwo go można przesunąć dzięki kółkom.
    jak kot przechodzi od razu wyłapuje alergeny i szybciej działa i tak samo przy otwartym oknie przy wspaniałym krakowskim smogu;)
    POLECAM każdemu

Zalety
    • głośność pracy
    • kontrola rodzicielska
  3. smola

Sprzęt bardzo fajny i godny polecenia
    - bardzo cicha praca na niskich i średnich obrotach. Na wyższe obroty wskakuje gdy wykryje kurz, pył, smród ale oczyszczenie zabiera mu kilka kilkanaście minut (pokój 20m2)
    - dobrze wykrywa kurz (np. w czasie odkurzania). Wystarczy mu wtedy kilka minut by smród odkurzaczowy zniknął.
    - blokada przeciw dzieciom bardzo się przydaje - mam małe dzieciaki i zaraz chciały by się bawić przyciskami.
    - sterowanie bardzo proste - tryb auto jest wystarczający - urządzenie same się dostosowuje do zanieczyszczenia powietrza. Aktualnie smog zimowy się skończył, więc okaże się jak urządzenie się sprawdzi w zimie.
    - Kółka i uchwyty do trzymania są bardzo pomocne w przenoszeniu między pokojami.
    - urządzenie dosyć duże ale kształt opływowy i kolor biały dobrze go wkomponowuje w pokoju.
    - fajną rzeczą jest lekkie ochładzanie powietrza który wychodzi z oczyszczacza - zwłaszcza teraz w dosyć ciepłe i duszne dni. nie musze uruchamiać wiatraka.
    - nawilżacza jeszcze nie stosowałem ale urządzenie na bieżąco pokazuje wilgotność (aktualnie mam 45-55) wiec jest optymalnie.
    - zachowanie filtrów nie jestem jeszcze w stanie ocenić - za krótki okres użytkowania. Mam nadzieje że tak jak producent obiecuje (10 lat) dadzą rade parę lat.
    - po uruchomieniu urządzenie nie czuć żadnego smrodu (tzw. plastików czy nowości)
    - wyświetlanie stanu powietrza jest rewelacyjne - kolory zmieniają się jak w tęczy od zielonego przez pomarańczowy do czerwonego - bardzo fajnie to wygląda.
    - urządzenie wykonane solidnie, nie są to byle jakie plastiki, ale fajne, śliskie i twarde. Także myślę że nie porysuje się.

Wady:
    - brak pilota - bardzo by ułtawił sterowanie - jednak u mnie działa w większość dnia w trybie auto.
    - brak dodatkowych bajerów: wyswietlania akt. temperatury, godziny, informacji szczegółowej co jest w powietrzu złego (kurz, zapach, pył, itp.)
    - dosyć głośny dźwięk przy wyłączaniu urządzenia - informacyjny piiiip

4. WielkiMinus

po 6 miesiącach użytkowania śmierdzi filtr hepa - teoretycznie do wymiany, jest skuteczny, cichy ale tu mnie bardzo negatywnie zaskoczył. Frma sharp również robi problemy- nieuwzględnia reklamacji, trudny kontakt. Pod tym kątem się bardzo, bardzo zawiodłam na firmie i na oczyczaczu. Filtr hepa, którego żywotność na podstawie danych producenta jest przewidziana do 10 lat okazuje się że trzeba wymienić po pół roku. Ja rozumiem do 10 lat, ale gdyby cos sie stało po 3-5 latach. Jeden wielki minus. To samo filtr wodny, na który firma mi wogóle nie udzieliła reklamacji (zaczął śmierdzieć po 4 miesiącach uytkowania, czszczony regularnie podobnie jak hepa, i jego żywotność to także do 10 lat.) Sharp robi problemy, każe chodzić od annasza do kajfasza, ogólnie NIE POLECAM NIKOMU!!!!

5. Sławomir

Zalety
    • głośność pracy
  6. Daniel

7. Krzysztof

Niedrogie urządzenie nawilżające i oczyszczające powietrze równocześnie lekko je schładzające gdy do wody doda się kostki lodu.

8. kranh

Super sprzet ,bardzo czuly,robi robote,jedyne o co moglbym sie przyczepic to:brak pilota, zbiornik na wode moglby byc wiekszy i po napelnieniu zbiornika kostkami lodu funkcja klimatyzatora ewaporacyjnego dziala raczej slabo.Nie odczulem jakiegos znacznego spadku temperatury otoczenia.Poza tymi wadami urzadzenie naprawde warte polecenia.

Zalety
    • cicha praca
    • energooszczędny
    • estetyczny wygląd
    • głośność pracy
    • jony plasmacluster
    • kontrola rodzicielska
    • niezależne od siebie funkcje
    • stabilnosc
    • tryb automatyczny
    • wymiana raz na 10 lat to kpina
    Wady
    • brak pilota
    • brakuje pilota
  9. Paweł M

Sprzęt godny polecenia. Tryb medium i high trochę głośnawe.

Zalety
    • kontrola rodzicielska
    • stabilnosc
  10. Monika

Oczyszczacz dopiero zakupiony - jeszcze nie uruchomiony. Mogę tylko napisać że wizualnie ładny, zobaczymy jak będzie w praktyce.