Sharp KC-D50EUW

Oczyszczacz powietrza, który posiada filtr Węglowy, HEPA, Wstępny. O poziomie głośności: 23 dB. Wydajność: 308 m3/h . O mocy: 20 W. Tryby pracy: Nawilżanie, Wielostopniowe oczyszczanie, Jonizacja
4,7 5 0 133 opinie / 2 pytania
1899,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka
ZOBACZ I ODBIERZ W 4 SKLEPACH!

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Sharp KC-D50EUW i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Andrzej Strachowski

Bardzo dobry produkt, duża powierzchnia pomieszczenia, w którym może działać. Idealny dla alergików i do walki z jesienno-zimowym smogiem.

2. Karol

Chyba najlepszy oczyszczacz powietrza z nawilżaczem w tej chwili, polecam.

3. Kuba

Używam dopiero parę dni, ale wszystko wygląda że działa dobrze. Na najniższych obrotach jest bardzo cichy. Posiada timer którym można ustalić po ilu godzinach może się włączyć/wyłączyć. Zostawienie go w sypialni by pracował jeszcze przez 2 godziny było bezproblemowe. Nie jest tani, ale wart swojej ceny.

Zalety
    • głośność pracy
  4. Wojtek

Polecam!

Zalety
    • głośność pracy
  5. jedrzej

Po półtora tygodnia jestem bardzo zadowolony.

6. Karina

Mamy produkt 2 dni, szybko wyłapuje zapachy, nawilża pomieszczenie pod kątem temperatury w pomieszczeniu. Jesteśmy zadowoleni

7. looo

Po jednym dniu czuć w pokoju różnice. Urządzenie działa cicho generujac delikatny szum, do tego wygląda ładnie, jest stabilne i co dla nas ważne ma zabezpieczenie rodzicielskie. Więcej powiem po dłuższym czasie ale teraz daje 5.

Zalety
    • cicha praca
    • kontrola rodzicielska
    • stabilnosc
  8. MQ

Super sprzęt - nie jest idealny, ale robi robotę od kilku miesięcy

Rywalizował z Boneco H680 i wygrał wyższą wydajnością w trybie max, chociaż Boneco pozbawiony jest wymienionych przeze mnie wad, ale też jest droższy...coś za coś.

Jak będę kupował drugi chętnie wybiorę Boneco o ile budżet pozwoli...

Zalety
    • głośność pracy
    • poza wadami rewelacja
    Wady
    • brak możliwości obrotu 360 st.
    • brakuje pilota
    • drogie filtry (h)449+(za)189+(naw)278 zł
    • spasowanie(może to tylko mój egzemplarz)
    • wymiana raz na 10 lat to kpina
    • zbiornik na wodę mógłby być większy
  9. Miki

Urządzenie wykonane bardzo ładnie. Cicha praca to nie wątpliwie zaleta tego urządzenia. W każdym pomieszczeniu wygląda dobrze. Po kilku dniach działania mogę stwierdzić iż, są widoczne rezultaty. Nocne problemy alergiczne mineły, do takiego stopnia że, zażywanie tabletek nie jest już konieczne. Czujnik zapachów działa super. Urządzenie zaraz po wykryciu zanieczyszczenia w powietrzu włącza mocniejszy tryb działania. Super się sprawdza przy kominku gdzie czasem przy rozpalaniu cofa się dym do pomieszczenia. Jedynym minusem jest dosyć chłodne powietrze po przefiltrowaniu które wydobywa się z urządzenia. Jeśli ktoś ma wrażliwe gardło nie powinien spać z tym urządzeniem w jednym pomieszczeniu gdyż może nabawić się infekcji gardła. Coś jak by spać przy właczonej klimatyzacji. Oceniam produkt po kilku dniach za trafiony zakup. Zobaczymy jak będzie dalej.

10. Andrzej

To mój pierwszy odświeżacz powietrza, ale dzięki niemu mogę w nocy spać bez problemu i nie budzić się z zatkanym nosem od smogu. Cichy na najmniejszym poziomie, ale jak jest duży smog w nocy to potrafi wejść na większe obroty i obudzić.

;