Diuna

Frank Herbert, rok wydania 2007, format 155 x 235, wydawnictwo: Rebis

Diuna - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Diuna i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
klasyka sifi
piękne wydanie, dobrej jakości papier
ciężka ;)
piękne wydanie
Jako miłośnik serii Herberta polecam książkę każdemu fanowi SF. Porównywana z Władcą Pierścieni, klasyka, która zapisała się już na zawsze w umysłach znawców tej kategorii literatury. Wojciech Siudmak jest jednym ze zdolniejszych grafików abstrakcji jakich znam i mam przyjemność podziwiać. Połączenie jego nietypowych grafik z klasyką literatury daje niesamowity efekt. Niestety cena też jest wyższa... Polecam kolekcjonerom, fanom i tym, którzy chcą kupić w prezencie coś więcej niż książkę.
Genialna powieść s-f, Świat zbudowany przez wyobrazicie Franka Herberta jest tak wciągający że po przebrnięciu pierwszych kilkudziesięciu stron wprowadzenia, od reszty nie można się oderwać. Wydanie z wydawnictwa „rebis” opisane wyżej to naprawdę dobry pomysł na prezent dla fana s-f Fabuła, piękne ilustracje Wojciecha Siudmaka, oraz jakość wykonania sprawiają że chce się skompletować całą sagę na półce.
Diuna to jedna z najlepszych powieści fantastyczno-naukowych. Jest to książka do studiowania, co oznacza, że warto ją mieć w swojej bibliotece. Niniejsze wydanie ma twardą oprawę w kolorze złota oraz obwolutę. Wydanie zostało opatrzone interesującymi grafikami W. Siudmaka. Jakość użytego papieru jest, niestety, wątpliwy.
Bardzo dobre wydanie jednej z najlepszych książek science fiction. Dzieło niezwykle sugestywnie oddaje klimat pustyni, wciąga od pierwszych stron i do końca trzyma w napięciu. To idealna propozycja dla wszystkich lubiących klimaty Star Wars.
Diuna Niezapomniana książka, uwielbiana przez wielu miłośników bajecznych opowieści. Podróże kosmiczne, przewidywanie przyszłości – krajobraz sennych widziadeł bijący z Diuny może naprawdę oczarować. Polecam gorąco, podobnie jak reszta moich znajomych, sama się w niej zaczytuję.
Świetna propozycja dla fanów SF. Dla mnie początek był dość nudny, ale jak tylko akcja się rozkręciła, to nie mogłem odłożyć książki. Pierwsza część najlepsza ze wszystkich.
Genialna książka i nie lada gratka dla miłośników science-fiction. Wykreowany świat powala swoją złożonością i urzeka, aż chce się sięgnąć po więcej. Do tego sama jakość nowego wydania z ilustracjami Wojciecha Siudmaka bardzo cieszy oczy :)
Zalety
akcja
jakość wydania
Wspaniała książka. Wzór powieści science-fiction. Wiele zwrotów akcji, wspaniale stworzony świat.
Zalety
akcja
jakość wydania
Klasyka fantasy. Obowiązkowa pozycja dla każdego fana gatunku.
1 komentarz Zgłoś
Piękne wydanie. Gruba oprawa, ilustracje. Cudo.
Zalety
piękne wydanie