Boss Acoustic Singer Live

1799,00
Program Ochrony Kupujących
Darmowa wysyłka

Boss Acoustic Singer Live - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Boss Acoustic Singer Live i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
5,0
brzmienie
Wzmacniacz jest rewelacyjny. Wygląd, brzmienie, jakość, wszystko na najwyższym poziomie. Zaskakują niewielkie rozmiary wzmacniacza, ale tym bardziej po włączeniu zaskakują jego możliwości. Wreszcie można śpiewać nie wrzeszcząc do mikrofonu, próbując bezskutecznie przekrzyczeć instrumenty. Na nowo zakochałem się w brzmieniu mojej gitary. Funkcja Acoustic Resonance działa świetnie. Gorąco polecam ten wzmacniacz.
Wady
brzmienie
Jestem bardzo zadowolony z brzmienia, dodatkowych efektów,oraz wielkości i wyglądu piecyka.
Myślę że cena jest bardzo fajna biorąc pod uwagę jakość brzmienia i ilość funkcji.
Piecyk petarda! Nawet bez dodatków w postaci loopera i harmony wyróżnia się brzmieniem, głośnością i jakością wykonania. Efekty to wisienka na torcie. Polecam z całych sił!