Kawai ES-110 B

brzmienie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Kawai ES-110 B i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Dst

Gram na Kawai Es 110, bardzo dobrze wykonane.
    Brzmienia pianina w moim odczuciu klasyczne.
    Klawiatura chodzi świetnie.
    Zastanawiałem się czy kupić Rolanda FP-30 - piękne dynamiczne, soczyste brzmienia pianina.
    Jenak gram klasykę dlatego wybrałem Kawai Es 110.
    I teraz potaje tęsknota za pięknym brzmieniem Rolanda FP-30 :)
    Duży minus za brak wsparcia dla Bluetooth pod Windows. Pytałem producenta czy wydzą soft, który jest dostępny dla iOS, OS X / macOS i otrzymałem opowiedz, że nie przywidują.
    Da się bez tego grać, ale coś fajnego mnie omija, ob nie mam iOS, OS X / macOS.

Zalety
    • brzmienie
  2. Andrzej3991

Lider w tej cenie. Sprawdziłem też konkurencję w tej cenie, Rolanda fp-30 i yamahe P-115. Kawai ma najlepszą klawiaturę, najbardziej podobną do zwykłego pianina. Za to Roland ma najlepszy dźwięk. Jednak różnice w dźwięku nie są spore, a najważniejsza była dla mnie klawiatura...

Wadą może być fakt że wszystko jest z plastiku i stawia to pod znakiem zapytania ew. trwałość. Z drugiej strony, ja szukałem czegoś tylko na 3lata i tyle obejmuje gwarancja :P

Zalety
    • brzmienie
    • dynamiczna
    • klawiatura
  3. Grzegorz

Dobry instrument, klawiatura jak w prawdziwym pianinie akustycznym. W zestawie porządny pedał sustain. Ne żałuję . Myślę, że wart swojej ceny. Sporo opcji zawartych w klawiaturze.

4. Rafał

W tej cenie jedna z lepszy klawiatur. Brzmienia pianin są niezłe. Głośniki przyzwoite, ale w tej cenie ciężko wymagać więcej.

Zalety
    • brzmienie
    • dynamiczna
  5. Andrzej3991

Obecnie najlepsza klawiatura w tej cenie.

6. qwerty

Wszystko OK. Polecam.

Zalety
    • dynamiczna

Bdb