Orno Bateryjny Czujnik Czadu Or-Dc-619

3,3

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Orno Bateryjny Czujnik Czadu Or-Dc-619 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. desar_86

Po włożeniu baterii nie włączył się. Kupiłem nowe baterie i to samo. Piszą, że każdy jest sprawdzany. Mój jednak chyba ominęli.

2. BUBEL

Nie polecam. Po miesiacu przestał działać. Niestety zgubiłem paragon i nie mogę go nawet zwrócić.

3. Tanio

Porażka.

4. Sylwek

Odradzam zakup tego czujnika. U mnie co jakiś czas włączał się bez powodu. Wykonanie bardzo słabe.

5. Kataryn

Badziew. Podział miesiąc i się zepsuł. Nawet na puł gwiazdki nie zasługuje.

6. Max

Wyświetlacz skapitulował po roku.

Słabe wykonanie. Od razu widać, że chińszczyzna. Nie zareagował na czad. Nie polecam. Jedyna zaleta to cena, ale czy warto dla nie ryzykować życie?

Wady
  8. Tomasz

Nie polecam. Włączał się u mnie bez powodu. Wykonanie bardzo słabe. Plastik marnej jakości. ROZCZAROWANIE......

Wady
    • wykonanie
  9. JP

Prosty w obsłudze, głośny.
    Minus za to, że nie bardzo wiem gdzie w mojej małej łazience mam go zamontować, nie przy piecyku, nie przy drzwiach, na wysokości oczu...więc do tej pory stoi włączony na półce.

10. aciol

godna polecenia choc baterie zuzyte

Zalety
    • wytrzymałość