Logitech MX Master 2S Wireless Grafitowa (910-005139)

Mysz laserowa Bezprzewodowa wyposażona w 7 przycisków. Interfejs Bluetooth

ergonomia
precyzja

1. O9ko1

Bardzo dobra myszka. Jakość wykonania na najwyższym poziomie, spasowanie 5/5. Jakość tworzywa 5/5. Odwzorowanie ruchów 5/5. Komfort użytkowania 5/5, świetnie leży w dłoni, przyciski i rolki działają rewelacyjnie. Oprogramowanie bardzo czytelne, intuicyjne, pozwala na dużą personalizację. Myszka świetna dla ludzi korzystających z wielu komputerów.

Zalety
    • bateria
    • ergonomia
    • ergonomiczność
    • precyzja
  2. Daniel

Produkt ostatecznie zdobyłem w innym źródle niż sklep OleOle! ale nie sposób nie pisać o nim w samych superlatywach - mysz świetnie lezy w dłoni, ma nieograniczone możliwości programowania przycisków dodatkowych, świetnie działa na akumulatorze i błyskawicznie się ładuje. Najpiękniejsza i najlepsza mysz jaką miałem kiedykolwiek.

Zalety
    • bateria
    • ergonomia
    • ergonomiczność
    • precyzja
  3. bfabiano

Zakup polecam dla osób wymagających. Idealnie leży w dłoni, rolki w precyzyjnych miejscach, przyciski także poza jednym.
    Wadą jest przełącznik między urządzeniami który znajduje się na dolnej części myszki i wymaga niestety podniesienia myszki i przełączenia. jest to bardzo irytujące.
    Ogólnie polecam dla osób, które rzadziej przełączają się miedzy urządzeniami w pracy. ja to robię n razy i mnie to drażni.

Zalety
    • ergonomia
    • precyzja
  4. Konrad

Myszki używam od niedawna ale wydaje mi się że wystarczająco. Pierwszy kontakt super. Wszystko zainstalowało się samodzielnie. Przyciski działają idealnie. Moja ulubiona myszka. Jedyne do czego można się przyczepic to ten przycisk do gestów. praktycznie nie do użycia, bardzo twardy a myślałem ze będzie to fajna funkcja.

Zalety
    • ergonomia
    • precyzja
    • przyciski
  5. Anna

Mysz z wieloma bajerami, których nie sposób w pełni wykorzystać. Klawisze niby programowalne, jednak tylko w zakresie przewidzianym przez producenta. Pełna użyteczność tylko w systemie operacyjnym, w programach cad można wykorzystać wyłącznie klawisz lewy, prawy i kółko.

6. karolciach

Najlepsza myszka jaką dotychczas miałam! Bardzo wygodna, super funkcje, a fakt, że ma własny akumulator (który ładuje się błyskawicznie) jest dla mnie jej główną zaletą! Po niej już chyba nigdy nie wrócę do bezprzewodowych myszek na baterię... ;-)

Zalety
    • bateria
    • dobra jakość wykonania
    • duża
    • precyzyjny sensor
    • przyciski
    • świetna rolka z paroma trybami pracy
    • wygodna
    • wygodny kształt
    • z wymienialnym akumulatorem
  7. Ryszard

Co tu dużo mówić. Moim zdaniem jedna z najlepszych myszy na rynku. Może nie dla hardcorowych graczy (bo do tego są lepsze sensory). Ale jeśli po prostu pracujesz z komputerem i przy okazji grasz to jest to marzenie.

Zalety
    • bateria
    • ergonomia
    • ergonomiczność
  8. Bałagan

Bardzo ergonomiczna myszka. Ręka wcale się nie męczy przy wielogodzinnej pracy. Funkcjonalność myszki jest bardzo dobra. Scroll myszki ma dwa tryby, dzięki czemu przeglądnie stron ***** jest bardzo przyjemne. Jedynym mankamentem jest przycisk funkcyjny pod kciukiem. Mało praktyczny.

Zalety
    • bateria
    • ergonomiczność
    Wady
  9. Dominik

Trzeba się trochę przyzwyczaić do "pełniejszego" chwytu obejmującego całą mysz. Liczyłem na nieco większą ergonomię w kontekście układu nadgarstka ale tu chyba trzeba byłoby sięgnąć po mysz MX Vertical.

Zalety
    • bateria
    • precyzja
    Wady
    • ergonomia
    • ergonomiczność
  10. GreG

Ta mysz to jest tragedia. Dobrze że udało mi się ją zwrócić. Scroll działa jak traktor, jest bardzo luźny i w programach graficznych reaguje z opóźnieniem, co dyskfalifikuje tę mysz od razu. Można sprzętowo wyłączyć traktor na scrollu, a wtedy czułość spada jeszcze bardziej. Graficy - unikajcie tej myszy, do zoom in/out scroll jest niestabilny i nie łapie od razu. Odradzam tę mysz!